JOIN TODAY,500+ GAMES,
100% Up to £/$/£200 Deposit Match Bonus, SIGN UP NOW!

Lojtarët e rinj vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus, kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Në dispozicion në vetëm lojëra të zgjedhura. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit.Kushtet e plota të aplikojnë.

SMS Casino | £ 200 Bonus Depozitave Extra Credit FALAS | Mbani fitimet £ $ €

Paguajnë nga Mobile Phone në Slotjar.com - Merrni një bonus bukur sot, shih më poshtë ...

SMS Casino for 18 Gamblers Only

SMS Casino duke hapur rrugën për Real Cash fiton duke përdorur telefonin Credit & Free 100% Up to £200 Welcome Deposit Bonus Oferta!

SlotJar Online Casino - Free Slots Pay by SMS

E 'SMS Kazino' Mobile Telefon rrotullime falas Rishikimi nga Sarah Adams dhe Thor Thunderstruck për SlotJar.com 100% Up to £200 Extra Spins Deposit Bonus!

A jeni të sëmurë dhe të lodhur e të pasurit për të kyç në 16 shifrore Çdo herë që bëni një depozitë në llogarinë tuaj kazino? A jeni gati për të filluar shijuar më të mirë Roulette SMS karakteristika të faturimit dhe lojëra elektronike paguani me përfitimet faturën e telefonit? A jeni duke kërkuar për besuar një SMS Casino faqe depozitave me shpërblime të shquar dhe kodet Promo? Nëse po, ju jeni në vendin e duhur - të gjithë duhet të bëni është të join SlotJar and get a free 100% up to £200 casino bonus per te filluar.

Video nga youtube.com mirësjellje e Casinophonebill.com

Join for SMS Deposit Mobile Casino Features

lojëra elektronike, Casino, gërvishtje të gjithë me të fundit Mobile Phone paguani duke përdorur SMS Depozitave Teknologji!

Pothuajse te gjitha ofruesit e rrjetit mobil në Mbretërinë e Bashkuar mundësojnë klientëve për të përdorur kredi e tyre të telefonit për të blerë të mira / shërbime nga tregtarët online. Pse do të kazinove online të jetë ndryshe? depozitave SMS celular online slots bonus - faturimit kredi kazino ka ndryshuar mënyrën se lojtarët të depozitave në internet: Lojtaret tani mund të depozitave me SMS për të fituar të holla të vërtetë në lojëra elektronike dhe lojra tryezë të tilla si Jacks ose më mirë, klasik Blackjack, Roulette, Bingo dhe qindra të tjerë.

Mobile Casino Top-Up me telefon Bill Credit: Çfarë është dhe si funksionon

100% Bonuset Depozita Match Ju merr afër çmim i parë të fitojë!

SMS depozitave celular kazino online faturimit mundëson lojtarët për të depozituar me SMS për të luajtur lojra online kazino për të holla të vërtetë. Për përdoruesit në një kontratë lëvizshme, kjo shumë zbritet në baza mujore. Ndërsa për pay-as-you-go përdoruesit, kjo shumë është debitohet nga bilanci aktual një përdorues në kohën e blerjes.

Play Slots with SMS phone credit

Paguajnë nga faqet kazino SMS gjithmonë do të verifikojë transaksionin me SMS, njoftime dhe lajmërimeve. Shuma e parave të përdorura do të reflektojë në faturën tuaj mujore prandaj është shumë i përshtatshëm për njerëzit që duan të mbajnë gjurmët e se si ata shpenzojnë paratë. Ajo tha se, me kapele e përditshme të £ 30 maksimale, dhe një minimum £ 10 celular depozitave kredi telefon, Lojtarët duhet kurrë nuk shqetësohen për mbi-shpenzimet!

SlotJar SMS Bill Casino

Kur përdorni kazino SMS faturimit, fondet rrjedhin direkt nga telefoni juaj të operatorit të rrjetit celular dhe deri në SlotJar. Payforit është skema e pagesës celular që rregullon se si rrjedh paratë. Pagesat faturën e telefonit mund të ekzekutohet duke përdorur bartës të drejtpërdrejtë ose SMS faturimit premium. operatorët e rrjetit mbështetës casino SMS faturimit depozitave përfshijnë O2, Virgin Mobile, Vodafone, Tesco, BT, EE dhe Lebara.

Mobile Casino SMS Billing Tejkalon të gjitha opsionet tjera të pagesave

depozitë Casino SMS është ideale për transaksione të vogla për shkak të kufijve të përditshme imponuara. Kjo mundëson lojtarët të ruajtur zakonet përgjegjëse bixhozit kur luajnë lojëra që janë të këndshëm, është e lehtë për të humbur fokusin! Slots paguar nga shërbimet SMS kapak transaksionin maksimale ditore për £ 30 ndërsa minimumi është £ 10. Nëse ju merrni afër kufirit të përditshme, një njoftim do të dërgohet tuaj telefon.

SMS Casino Free Bonus
kazino depozitave SMS është gjithashtu shumë user-friendly: Imagjinoni duke përdorur një opsion pagese që nuk kërkon regjistrim, kupona ose shifra të gjata. Thjesht të transferuar kredi telefonit tuaj në llogarinë tuaj kazino dhe kjo do të reflektohet menjëherë. Pasi që nuk ka nevojë për regjistrim, të dhënat tuaja financiare do të mbeten private.

Game of the Day

i shquar Pa pagesë & Real Parave Games se mbështetja Casino SMS Depozitat Bill

Leagues of Fortune Slots është mundësuar nga Microgaming - i njohur mirë për të qenë në mesin e ofruesit më të mirë kazino software në botë. Loja vjen me 5 rrotulla dhe 1024 mënyra për të fituar para masive të vërtetë. Pra, para se të depozitimit për të luajtur për të holla të vërtetë, të sigurt për të përdorur të lirë tuaj, deri në £ 200 bonus depozitave SlotJar për të luajtur të parë se sa e lehtë është për të fituar për veten tuaj!

Leagues of Fortune SMS Slots

 • Nuk ka linja të paguajnë, por të ngarkuar me të lirë vishet karakteristika bonus dhe kombinime të ndryshme fituese
 • monedhë vlerat kur duke përdorur lojëra elektronike SMS shfaqë ndryshojnë nga 0.01s në £ 5 për rrotullim
 • Nuk është një çmim i parë standarde të 37.500 monedhave
 • çmim i parë përfundimtar i 150,000 monedhave

Play Slots with phone credit

Normalisht, Jacks ose më mirë poker është një lojë me një dorë nëse nuk ka një ndërhyrje. Këtu, aksionet janë pranuar në një bazë të 'Per Hand', që do të thotë se sa më shumë duart ju të luajnë, të lartë aksionet. Për shembull, në qoftë se ju bast £ 2 për 10 duart, shuma juaj në përgjithësi do të jetë £ 20. Prandaj, ju duhet të jenë shumë të kujdesshëm kur duke përdorur poker SMS faturimit depozitave mënyrë që të shmanget tejkaluar £ 30 e telefonit çdo ditë kufirin e kreditit faturën.

Double Bonus Poker

Në Jacks ose më mirë Poker SMS faturimit, lojtarët mund të vendos minimale dhe maksimale baste të 50p dhe £ 10 respektivisht. Ekziston edhe një tipar bixhoz që lejon lojtarët për të marrë një më tej bast dhe të dyfishtë fitimet e tyre online kazino. RTP saj është 99,54% kur duke përdorur një strategji të mirë.

Lexoni më shumë rreth Games SMS faturimit Slot Casino jar së në mobilecasinofun.com

Jacks or Better Poker SMS Free Bonus

Guide ekspertit se si të përdorin Casino SMS Pagesa efektivisht

Që ju nuk mund të tërhiqet me anë të SMS pagesës kazino, lojtarët duhet për të siguruar që ata do të jenë në gjendje të marrin fitimet e tyre në një burim alternativ, p.sh. PayPal ose llogari bankare. Gjithashtu, sigurohuni që të mbani një sy jashtë për të gjitha njoftimet kazino depozitave SMS. Gjej më shumë rreth kazinove telefonit këtu: Jo vetëm që e bën këtë të sigurojë që të gjitha transaksionet janë të autorizuar, por gjithashtu do të mbajë të njoftoheni bonuse të reja kazino dhe merret nxehtë promovuese.

Join Casino SMS Bill

Gjithmonë sigurohuni që e keni lexuar Termat dhe Kushtet dhe që ju të kuptoni se si punoni kërkesat wagering. Pra shkoni në dhe të bëjë tuaj slots Luaj për online falas bonus gambling jetën më të lehtë duke përdorur telefoni SMS kazino faturimit. Provoni atë të drejtë tani dhe have fun!

Tekst per SlotJar SMS Phone Kazino Lojërat nga Globaligaming.com

Fituesit me fat

 • fitues-noimg Aaron T. Won
  Playing : 108 Heroes Multiplier Fortunes
  $ 84,198.00
 • fitues-noimg William F. Won
  Playing : Shangri La
  £ 46,080.00
 • fitues-noimg William F. Won
  Playing : Starmania
  £40,960.00
 • fitues-noimg Natalie C. Won
  Playing : Live Automatic Roulette
  £ 36,000.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Foxin Wins
  £ 31,250.00
 • fitues-noimg Neil B. Won
  Playing : Premier Roulette
  £ 29,850.00
 • fitues-noimg Robert D. Won
  Playing : VIP Roulette
  £ 27,600.00
 • fitues-noimg Petra S. Won
  Playing : Foxin Wins
  €26,625.00
 • fitues-noimg Christopher B. Won
  Playing : Ted
  £25,400.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £25,000.00
 • fitues-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $ 25,000.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Starburst
  £ 24,950.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £18,400.00
 • fitues-noimg Chris T. Won
  Playing : Panda Pow
  £ 17,850.00
 • fitues-noimg Arron B. Won
  Playing : Starmania
  £ 16,960.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £15,600.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £14,000.00
 • fitues-noimg Ryan S. Won
  Playing : Monster Wins
  £ 12,800.00
 • fitues-noimg David S. Won
  Playing : Napoleon - Rise of an Empire
  £ 12,720.00
 • fitues-noimg Stanimir M. Won
  Playing : Vikings
  £ 12,640.00
 • fitues-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $12,500.00
 • fitues-noimg Karen M. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £ 12,500.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,320.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,100.00
 • fitues-noimg Andrew S. Won
  Playing : Premier Roulette Diamond Edition
  £ 12,000.00
 • Kidargcslot

  £792778.50

 • tunzamunni

  £48632.35

 • treasurenile

  £42170.84

 • lotsaloot

  £22021.36

 • wowpot

  £18826.35

 • cashsplash

  £5659.79

 • fruitfiesta

  £2317.32