JOIN TODAY,500+ GAMES,
100% Up to £/$/£200 Deposit Match Bonus, SIGN UP NOW!

Lojtarët e rinj vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus, kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Në dispozicion në vetëm lojëra të zgjedhura. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit.Kushtet e plota të aplikojnë.

Game image

100% Welcome Bonus

bonuse tmerrshëm mirëpritur janë ato që bën bashkimin e një kazino të ri online që shumë më e dobishme, dhe oferta SlotJar nuk gaboj! Jo vetëm që të gjithë konsumatorët e rinj të merrni një automatik £ $ € 5 pa bonus asnjë depozitë, kur nënshkrimin, por edhe deri në £ $ € 200 ndeshje të holla për depozitimin e tyre të parë kur ata të shkojnë në lojëra të luajtur për të holla të vërtetë.

Përdorni këtë për të maksimizuar të mëtejshëm të gjithë të fituar online potencialin tuaj kazino lojrave. Me mbi 300 Slots, Tabela Kazino, Live Dealer Kazino, Scratch Cards, jackpots dhe Mobile Kazino tituj për të zgjedhur nga, ju do të jetë krejtësisht i prishur për zgjedhje.

Si zakonisht, lojtarët janë të këshilluar për të kontrolluar kushtet tona dhe kushtet për të siguruar që ata të marrë maksimumin nga ofertat tona promocionale. Ata prej jush që plotësojnë kërkesat wagering edhe do të jetë në gjendje për të mbajtur atë që keni fituar nga bonus tuaj slots depozitave.

100% e depozitave Match Welcome Bonus SlotJar është me të vërtetë si dhuratë që mban mbi dhënien! Zgjidhni nga ndonjë prej tona parave reale Android lojëra të mahnitshme lojëra elektronike të tilla si Avalon II ose fiton Foxin ', ose të marrë një disa rrotullime falas në ruletë Wheel Premier!

Termat dhe Kushtet

 • Pasi të keni bërë një depozitë të pranueshëm në SlotJar.com, ju menjëherë të merrni një bonus depozitave në këtë depozitë, siç detajohet në kushtet specifike dhe kushtet e këtij promovimi.
 • Depozitave Bonus mund të përdoret për të luajtur lojëra.
 • Çdo lojtar do të lëshohet vetëm një herë me bonuse depozitave (llogarive të shumëfishta nuk do të kualifikohen për shpërblimet shtesë, dhe SlotJar.com rezervon të drejtën për të mbyllur çdo llogari të tilla të shumta).
 • Shpërblimet e depozitave nuk mund të tërhiqet si para të gatshme dhe mund të përdoret vetëm për të luajtur lojëra. Ju mund të tërheqë ndonjë fitimet fituar nga përdorimi i çdo bonus depozitave vetëm pasi të keni wagered të paktën 50 herë zbatueshëm shumës së depozitave Bonus. Vetëm 5% e bastet e vendosura në të gjitha versionet e poker video dhe / ose energjisë poker video do të llogaritet drejt kërkesat wagering për bonus depozitave; vetëm 10% e basteve të vendosura në të gjitha versionet e Baccarat, Blackjack, Roulette, dhe / ose tryezë poker games do të llogaritet drejt kërkesat wagering për bonuse depozitave.
 • Për anëtarët e vendosura në juridiksione të caktuara të bonuse depozitave mund të tërhiqen vetëm pas një shumë që arrin në jo më pak se 100 herë Bonus Depozitave Shuma është vënë bast. Për detaje lidhur me juridiksionet në të cilat kjo vlen, ju lutemi të na kontaktoni në: customersupport@instantgamesupport.com.
 • Kërkesa wagering e çdo Bonus Depozitave duhet të plotësohen në mënyrë të plotë gjatë çdo kohë brenda 90 ditësh nga dita e kredituar në llogarinë tuaj. SlotJar.com rezervon të drejtën, në çdo kohë, për të revokuar çdo bonus depozitave, për të cilat kërkesat wagering nuk janë takuar në mënyrë të plotë brenda kësaj periudhe kohore.
 • Të gjitha Lojërat dhe bonuse depozitave janë subjekt për kushtet tona të përdorimit.
 • Lojtarët që zgjidhni paund madh britanik si monedhën e tyre dhe nuk janë nga Mbretëria e Bashkuar nuk do të jenë të ligjshëm për të marrë bonuse depozitave.
 • Në rast se SlotJar.com "gjykon që një pjesëmarrës ka ekzekutuar asnjë akt në keqbesim në lidhje me këtë ofertë dhe / ose u përpoq të abuzojë me këtë ofertë, pjesëmarrës i tillë do të përjashtohen nga kjo ofertë dhe për këtë arsye bëhet i papërshtatshëm për të marrë bonuse depozitave ; Mospasja të drejtë e tillë mund të përcaktohet dhe bonuse depozitave (dhe çdo fitimet e fituar nga përdorimi i Bonus Depozitave) mbajtur në burim apo revokohet, edhe pas dhënies llogarinë e pjesëmarrësit për të bonuse depozitave.
 • Marrësi i bonuse depozitave do të jetë përgjegjëse vetëm për të paguar taksat përkatëse vëna në lidhje me pranimin e bonuse depozitave.
 • SlotJar.com rezervon të drejtën për të ndryshuar këto terma dhe kushte, të anulojë, modifikojë ose pezullojë këtë ofertë dhe çdo promovim në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
Luaj Tani

Fituesit me fat

 • fitues-noimg Aaron T. Won
  Playing : 108 Heroes Multiplier Fortunes
  $ 84,198.00
 • fitues-noimg William F. Won
  Playing : Shangri La
  £ 46,080.00
 • fitues-noimg William F. Won
  Playing : Starmania
  £40,960.00
 • fitues-noimg Natalie C. Won
  Playing : Live Automatic Roulette
  £ 36,000.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Foxin Wins
  £ 31,250.00
 • fitues-noimg Neil B. Won
  Playing : Premier Roulette
  £ 29,850.00
 • fitues-noimg Robert D. Won
  Playing : VIP Roulette
  £ 27,600.00
 • fitues-noimg Petra S. Won
  Playing : Foxin Wins
  €26,625.00
 • fitues-noimg Christopher B. Won
  Playing : Ted
  £25,400.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £25,000.00
 • fitues-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $ 25,000.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Starburst
  £ 24,950.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £18,400.00
 • fitues-noimg Chris T. Won
  Playing : Panda Pow
  £ 17,850.00
 • fitues-noimg Arron B. Won
  Playing : Starmania
  £ 16,960.00
 • fitues-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £15,600.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £14,000.00
 • fitues-noimg Ryan S. Won
  Playing : Monster Wins
  £ 12,800.00
 • fitues-noimg David S. Won
  Playing : Napoleon - Rise of an Empire
  £ 12,720.00
 • fitues-noimg Stanimir M. Won
  Playing : Vikings
  £ 12,640.00
 • fitues-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $12,500.00
 • fitues-noimg Karen M. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £ 12,500.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,320.00
 • fitues-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,100.00
 • fitues-noimg Andrew S. Won
  Playing : Premier Roulette Diamond Edition
  £ 12,000.00
 • Kidargcslot

  £792749.40

 • tunzamunni

  £48627.21

 • treasurenile

  £42141.74

 • lotsaloot

  £21992.26

 • wowpot

  £18821.21

 • cashsplash

  £5558.36

 • fruitfiesta

  £2312.18