Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Panda Pow

Ofrimin e fundit nga rrufeja Box Lojërave edhe krenohet me hijeshi të madh vizuale se një ka ardhur që të lidhen me zhvilluesit. Shoqërojnë fun-loving panda gjigande në një aventurë Kung Fu për të kërkuar fitore e madhe. Kjo Slots Lojë më të mirë Bonus është e madhe për të parë dhe përmban fitore të vazhdueshme gjatë gjithë lojës.

Rreth zhvilluesit e Panda Pow

Rrufeja Box Games ka qenë furnizimi lojëra për industrinë e lojrave për mbi një dekadë. Kompania është një nga furnizuesit kryesorë për të dy me bazë në tokë dhe kazinove online. lojrat e tyre ofrojnë shumë stileve dhe shpërblimet që lojtarët gëzojnë. Panda Pow është gjithashtu një lojë Slots mirë Bonus ofruara nga ana e tyre.

Për lojë

Loja e cila është një lojë Slots Shkarko Bonus përmban pesë lëkundet dhe tre rreshtave me 25 paylines fiks. Të lëkundet janë vendosur në frontin e një sfond që është tërësisht në ngjyrë të kuqe dhe është e mbuluar me tempujt kineze vetëquajtur dhe gdhendje. Tema dhe animacione të këtij slot janë të krahasueshme me trilogji Kung Fu Panda. The graphics janë të ilustruar dhe të përfshijë një panda animuar i cili është një artist luftarak. Ju gjithashtu do të gjeni monedha me fat, peshk i kuq dhe simbole të tjera kineze-themed së bashku me disa simbolet e kartave standarde në rrotullat.

Karakteristika të tjera të kësaj loje Slots Shkarko Bonus përfshijnë:
Red Panda Wilds- panda e kuqe bonus është e egër dhe do të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera të pranishëm në ekran duke përjashtuar panda artë. Kjo ikonë do të tokës vetëm në tre rrotullat e mesme.

Gold Panda Wilds- Ky simbol do të dalin gjatë vetëm lojra falas dhe do të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera me përjashtim panda simbolin e kuq bonus. Kjo ikonë do të shfaqet në të gjitha rrotullat, por jo më mbështjell 1 gjatë lojra falas vetëm.
Lojra falas- Ulje pesë ose më shumë wilds kuqe panda kudo në funksion do të aktivizojë lojra falas funksion. Ju gjithashtu do të merrni bërë pirg wilds gjatë këtij raundi. Ata janë shtuar në të gjitha rrotullat përveç mbështjell 1 për të marrë ju fitore të mëdha. Ky funksion mund të ri- aktivizohet nga ulje pesë ose eger më pirg.

përmbledhje

Panda rezultatet pow shenjat e plotë për grafikë e saj të mirë-projektuar që e pret nga zhvilluesit. Ulje simbolet shumta panda artë në të njëjtën tjerr ju mund të merrni disa çmime të mëdha. Kjo Slots Lojë më të mirë Bonus jep një pagim prej rreth 95.51% për lojtarët.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £242285.87

 • treasurenile

  £106850.14

 • tunzamunni

  £98793.65

 • fruitfiesta

  £57763.65

 • cashsplash

  £21283.69

 • lotsaloot

  £11473.29

 • wowpot

  £9691.31