Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Wild Wild West: Great Train Heist

Wild Wild West : Great Train Heist

Slot Jar

Wild Wild West : Great Train Heist është një slot video online lëshuar nga Net Entertainment. Loja ka 5 reels dhe 10 paguajnë linjave dhe është në dispozicion për të luajtur të gjithë platformat, duke përfshirë të dy lojëra elektronike e tokës në bazë dhe versionet online. Kjo lojë është një nga shumë lojëra automat me rrotullime falas nga NetEnt se ka disa tema të pabesueshme dhe kurrë grafika parë më parë. Kjo lojë e veçantë është e bazuar në perëndim të egra. Një temë e cila është përdorur mbi dhe mbi përsëri në kulturën popullore, por jo se vendi i zakonshëm në slot botë. Çfarë e bën këtë slot duhet të ofrojë? Lexo më për të gjetur.

Rreth Developer

Wild West egra

NetEnt është i njohur për tipar i pasur slot lojrave të tyre me grafikë të avancuar. Disa nga lojrat e tyre më të famshme e fatit janë slot Jimi Hendrix, South Park Reels slot dhe slot Guns N Roses.

Për lojë

Ashtu si shumë lojëra automat me rrotullime falas, Ky vend i caktuar ka 5 reels dhe 10 linjat paguajnë. Slot mund të luhet për të ulëta si 10p per tjerr për të sa më shumë si 100 £ për rrotullim. Stili i grafika të përdorura në këtë lojë është shumë tërheqës. Të lëkundet lojë duket si një shirit nga një libër komik me sa 4 Personazhet kryesore Villain pikturuar në një mënyrë shumë estetike.

The 4 villains janë edhe simbolet më të lartë që paguajnë të kësaj loje automat me rrotullime falas. ulje 5 i antagonist femra në rrotullat do t'ju japë një fitore të 50x bast tuaj.

Tërheqjen kryesore e lojës edhe pse është dy karakteristika bonus përfshijnë simbol shpërndaj. Së pari nuk është bonus të holla për të fituar. Kjo ndodh kur 3 simbolet shpërndaj tokës në rrotullat 1,3 dhe 5 njëherësh. Atëherë ju jeni duke kërkuar për të marr një prej simboleve të zbulojë çmimin të holla.

Dhe pastaj sigurisht, një lojë slot machine me rrotullime falas duhet të ketë një shkas të lirë tjerr. Edhe një herë shpërndaj vepron si një. ulje 3 ose më shumë nga ajo kudo në rrotullat do kickstart të rrotullime falas rrumbullakët. 3 shpërndan jep 10 rrotullime falas, 4 jep 20 dhe 5 jep 30. Gjithashtu, gjatë rrotullime falas janë 4 Wilds ndryshme, një për çdo shejtan që mund të hyjë në lojë.

play-now

përmbledhje

Wild Wild West : Great Train Heist është një nga lojërat më të mira automat me rrotullime falas. Ajo ka një temë fantastike dhe një luajnë lojë që do të mbajë lojtar i ngazëllyer të gjithë. Çfarë më shumë ju mund të kërkoni për?

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £242686.17

 • treasurenile

  £112701.10

 • tunzamunni

  £98872.63

 • fruitfiesta

  £58637.02

 • cashsplash

  £13052.48

 • lotsaloot

  £11873.59

 • wowpot

  £9770.29