Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Riches ylber

Nëse jeni të prirur për legjendat irlandeze dhe gjithashtu dua kumar, është koha që ju të luajnë Rainbow pasuri Luaj falas vend i caktuar. Ka pasur games kazino që janë të bazuara në tema irlandeze, por kjo duket të jetë një prekje mbi të tjerët. Faktorët si një mirë-planifikuar user interface, temë lidhur me sfond dhe gameplay mrekullueshme opsione bërë atë më popullore në krahasim me lojëra elektronike të tjera.

Slot Jar

gjithashtu, lojtarët kanë një fushë të madhe për qese combos fituese dhe për të rritur paratë e tyre çmim me hapa të mëdhenj. Try your luck at this great game and travel amidst legendary Ireland in style. Both novices and professionals can play this slot. The game, even though has a small jackpot offer but has attractive bonus rounds to entice players into the gameplay.

Rainbow pasuri Luaj falas is developed by NYX. It is a well-known gaming company quite renowned for creating fruit machine games in the gambling circuit. The game consists of five reels and 20 paylines. It retains some of the conventional attributes of fruit style slots, but with added variations. The standard symbols that you will come across in the slot include 10, J, Q, K and A. The symbols that have higher values consist of the Irish mythical symbols, such as a wishing well, leprechaun and a gold post under the rainbow. The wild symbol in the slot is the gold coin, while the Rainbow Riches logo is the scatter symbol.

Hunt for bonuses in Rainbow Riches free play

Riches ylber

Rainbow Riches Free Play is a slot known for numerous bonuses. At each level, you get to win prizes through winning combinations. Rruga për pasuri është bonus kryesor i çarë dhe është i bazuar në funksion makinë stil fruta. këtu, ky lojtar ka në tokë tre simbolet shpërndaj në rrotullat. Bazuar në ulje, ai ose ajo do të shumëzuesit të vlefshme në shumën e tyre ekzistuese.

veç, ka dy karakteristika më shumë bonus që ju mund të gëzojnë. bonus Wishing Well ju lejon të merrni një koeficient dajak nëse keni tokë tre ose më shumë puse që dëshirojnë në rrotullat. Të Pots e bonusit Gold shfaqet në pjesën e dytë, reels tretë dhe të katërt. Përsëri një shumëzues është aplikuar në shumën tuaj ekzistues, nëse ju me sukses të aktivizuar këtë funksion.

Play Now

Rainbow pasuri Luaj për online falas është një slot ideal që ju ofron tronditje e lojërave të fatit, së bashku me të rrjedhës eksitim për të fituar.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • kingcashalot

  £187398.57

 • tunzamunni

  £87814.75

 • treasurenile

  £45846.82

 • fruitfiesta

  £15151.56

 • cashsplash

  £14722.25

 • wowpot

  £9879.03

 • lotsaloot

  £7810.42