Join sot, 350 + Lojra,
£ / $ / £ 200 Depozitave Bonus Match, Sign Up Now!

Lojtarët e rinj vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus, kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Në dispozicion në vetëm lojëra të zgjedhura. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit.Kushtet e plota të aplikojnë.

Scratch Big Foot

">--> Game image

Përdorni krye Scratch Cards Online Kur Playing Scratch Bigfoot dhe lojëra të tjera bixhozit

The Kartat Top rimbushëse linje are always widely available for use by gamblers in every part of the world. Here at Slot Jar Casino, players can expect to make use of such bonuses when playing games like Bigfoot and that too at all times of the year.

Scratch Card Slot

Top Scratch Card Slots Can Be Played At All Times – Register Now!

Our top scratch cards online can be availed at all hours of the day. These may be used by players when engaging in games at our casino in the early hours of the morning as well as in the late hours of the night.

Slots Scratch Cards Këshilla dhe sugjerime për të dobi

Top Scratch Cards Online

Secila dhe çdo lojë në kazino tonë është lehtë për të luajtur dhe mund të luhet mjaft mirë edhe nga një rishtar. We also give our players tips and suggestions at the outset of every gaming activity that can help them to find success in their gambling ventures online.

Slots Scratch Card mund të luhet në gjuhë të huaja

 • Our casino games are those that may be played in languages other than English.
 • A few of the well known foreign languages in which players can use top scratch cards online are French, German, Spanish and Mandarin.
 • Players are not expected to incur additional charges when playing the game in foreign languages here at our casino.

Marrë pjesë në lojëra të mrekullueshme Like Big Foot për një përvojë fitimprurës bixhozit

 • Scratch BigFoot is a scratch game at our casino that can be won for prize money no less than £150,000.
 • A 100 free spins and free credit worth £10 can be availed by players when taking part in this game.
 • BigFoot is a game that works on the Progressplay and Microgaming software which is free and easy to use at our casino.
 • The deposit fee for Scratch BigFoot is valued at £5 only and can be paid using a credit or debit card.

Fantastik Care Customer Services për t'u përdorur

Playing Slots

The customer services that we provide at our casino are of a very high standard and are worth making use of on the part of one and all. Our customer service professionals render their assistance in the medium of English and sometimes French.

Scratch Card Slot Games përditësohet rregullisht

We make it a point to update our games on a regular basis so that players who use top scratch cards online to play these do not get bored. Once the games are updated, players can get to take advantage of high quality visual and sound features all of which make for a very interesting gambling experience.

A Fantastic Scratch Card Gaming destinacion për të gjitha kumarxhinjve

Top Scratch Cards Online

Slot Jar Casino is one of the best-known locations for using top scratch cards online to play Slot games and also scratch cards. Our games are fun and easy to play and attract the attention of gamblers of all ages and all economic backgrounds.

Top Scratch Cards Online – Keep What You WIN With Slotjar

Luaj Tani

Fituesit me fat

 • winner-noimg Won BIG $ 84,198.00
 • winner-noimg Won BIG £ 46,080.00
 • winner-noimg Won BIG £ 36,000.00
 • winner-noimg Won BIG £ 31,250.00
 • winner-noimg Won BIG £ 29,850.00
 • winner-noimg Won BIG £ 27,600.00
 • winner-noimg Won BIG $ 25,000.00
 • winner-noimg Won BIG £ 24,950.00
 • winner-noimg Won BIG £ 17,850.00
 • winner-noimg Won BIG £ 16,960.00
 • winner-noimg Won BIG £ 12,800.00
 • winner-noimg Won BIG £ 12,720.00
 • winner-noimg Won BIG £ 12,640.00
 • winner-noimg Won BIG £ 12,500.00
 • winner-noimg Won BIG £ 12,000.00
 • kingcashalot

  £769377.50

 • ">-->
 • treasurenile

  £55061.65

 • tunzamunni

  £43953.71

 • lotsaloot

  £36641.02

 • cashsplash

  £25045.09

 • wowpot

  £14147.71

 • fruitfiesta

  £12090.50