Riches ylber | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS! Riches ylber | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS!

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Riches ylber

Nëse jeni të prirur për legjendat irlandeze dhe gjithashtu dua kumar, është koha që ju të luajnë Rainbow pasuri Luaj falas vend i caktuar. Ka pasur games kazino që janë të bazuara në tema irlandeze, por kjo duket të jetë një prekje mbi të tjerët. Faktorët si një mirë-planifikuar user interface, temë lidhur me sfond dhe gameplay mrekullueshme opsione bërë atë më popullore në krahasim me lojëra elektronike të tjera.

Slot Jar

gjithashtu, lojtarët kanë një fushë të madhe për qese combos fituese dhe për të rritur paratë e tyre çmim me hapa të mëdhenj. Provoni fatin tuaj në këtë lojë të madhe dhe të udhëtojnë në mes Irlandës legjendar në stil. Të dy fillestare dhe profesionistët mund të luajë këtë slot. Loja, edhe pse ka një ofertë të vogël çmim i parë, por ka raunde bonus tërheqëse të tërheq lojtarë në gameplay.

Rainbow pasuri Luaj falas është zhvilluar nga Nyx. Kjo është një kompani e njohur lojrave mjaft i njohur për krijimin e lojra makine fruta në qark e lojërave të fatit. Loja përbëhet nga pesë lëkundet dhe 20 paylines. Ajo ruan disa nga atributet konvencionale të lojëra elektronike stilit fruta, por me variacione të shtuar. Simbolet standarde që ju do të vijnë të gjithë në slot përfshijnë 10, J, Q, K dhe A. Simbolet që kanë vlera më të larta të përbëhet nga simbolet irlandez mitike, të tilla si dëshirojnë dhe, Leprechaun dhe një post ari nën ylber. Simboli egra në slot është monedhë ari, ndërsa logo Rainbow Riches është simbol shpërndaj.

Hunt për shpërblime në Rainbow pasuri të lirë të luajnë

Riches ylber

Rainbow Riches pagesë Pladhe është një vend i caktuar i njohur për shpërblime të shumta. Në çdo nivel, që ju të merrni për të fituar çmime përmes kombinimet fituese. Rruga për pasuri është bonus kryesor i çarë dhe është i bazuar në funksion makinë stil fruta. këtu, ky lojtar ka në tokë tre simbolet shpërndaj në rrotullat. Bazuar në ulje, ai ose ajo do të shumëzuesit të vlefshme në shumën e tyre ekzistuese.

veç, ka dy karakteristika më shumë bonus që ju mund të gëzojnë. bonus Wishing Well ju lejon të merrni një koeficient dajak nëse keni tokë tre ose më shumë puse që dëshirojnë në rrotullat. Të Pots e bonusit Gold shfaqet në pjesën e dytë, reels tretë dhe të katërt. Përsëri një shumëzues është aplikuar në shumën tuaj ekzistues, nëse ju me sukses të aktivizuar këtë funksion.

Play Now

Rainbow pasuri Luaj për online falas është një slot ideal që ju ofron tronditje e lojërave të fatit, së bashku me të rrjedhës eksitim për të fituar.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £ 2730,00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £373178.26

 • tunzamunni

  £43075.88

 • treasurenile

  £40557.75

 • lotsaloot

  £13468.95

 • cashsplash

  £7865.08

 • fruitfiesta

  £4739.76

 • wowpot

  £2198.52