Fortune hyjnore | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS! Fortune hyjnore | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS!

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Fortune hyjnore

Fortune hyjnore

Divine Fortune bonus slots ju mësohet në qytetërimin e Greqisë me Pegasi, Medusa dhe Phoenix duke vepruar si simbolet. Slot është i njohur të ketë karakteristikat e goditura që premtojnë pagesa të shumta për ju në të gjitha nivelet. Ju jeni i sigurt për të qëndruar gjithë engrossed deri në fund të gameplay.

Rreth zhvilluesi i lojëra elektronike Fortune Divine

Divine Fortune Bonus Slots

NetEnt ka ofruar software kazino për më shumë se 20 vjet tani. Divine Fortune bonus slots është një tjetër produkt i suksesshëm nga zhvilluesi i. Cilësia ata rrënjos në gameplays e tyre e bën në mënyrë të qartë të mësuar përvojën për kohë të gjatë. Ekipi i zhvilluesve janë duke punuar ditë e natë për të zhvilluar lojëra elektronike të shkëlqyer të tilla si këto.

Për lojë

Designed me 5 reels dhe 20 paylines, Divine Fortune bonus slots do të duket pak e çuditshme me një sfond të venitur në shikim të parë. por, karakteristikat e tij të vërtetë do të bëjë për zhgënjim. Varg bast fillon nga 20P një rrotullim. Madhësia maksimale basti është £ 100.

Divine Fortune Bonus Slots

kandil deti, Minotaur, Pegasi, Nemean Lion, dhe Phoenix janë simbolet kryesore të cilat janë mjaft të zymtë në kërkim. Çmim i parë tipar shkaktuar nga 3 Simbolet monedhë ari ka fuqinë për të shumëfishohen shumën tuaj deri në 200 kohët.
Simbolet e ulëta paguajnë janë simbolet kartë nga A-J, krijuar me temën grek sikur shkruar në gjuhën greke. Atje jane 3 Karakteristikat kryesore të çarë përveç funksion çmim i parë.

Falling Wilds ri-rrotullime tipar. Si simbol Pegasus-egra shfaqet në rrotullat, ajo lëviz në një pozicion më të ulët me tjerr e ardhshme me një lirë ri-rrotullim. Këto ri-rrotullime vazhdojnë të vijnë deri kur më dhe simbolet më të egra appear.Thus më shumë ri-rrotullime duke qenë shkaktuar. Ky funksion është i vlefshëm edhe në lojë bazë dhe gjithashtu rrotullime falas funksion.

Si Wilds bien, malet e egra më të ulët mund të bëhet Wilds veshësh. Kur, kjo ndodh se Wilds zgjerohet në rrotullat. Këto Wilds zgjerimin mbulojnë rrotullat gjithë si një e mëdha pagesa dush egra për ju në procesin e. Ky është funksion më të mirë të Fortune Divine slots bonus.

Një minimum prej 3 shpërndan mbi rrotullat shkaktojnë rrotullime falas funksion. Ju merrni deri në 4, 8 dhe 12 rrotullime falas për 3, 4 ose 5 shpërndan respektivisht.

Divine Fortune Bonus Slots

përmbledhje

Duke parë mori karakteristikash në lojëra elektronike bonus Fortune Divine, ju mund disi të ndjehen të hutuar në fillim, por një herë ju jeni të plotë me atë se si kjo të gjitha veprat, ju me siguri do të duan këtë vend i caktuar. për më tepër, karakteristika, si rënie dhe zgjerimin malet e egra, janë të bukur për të parë. Nëse ju doni të goditur çmim i parë e çarë, ju do të duhet pak fat fortë, por akoma, gjykonin këto ndihma janë të këndshme dhe të dobishme.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £2475.00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £374349.22

 • tunzamunni

  £43306.92

 • treasurenile

  £41728.71

 • cashsplash

  £17949.65

 • lotsaloot

  £14639.91

 • fruitfiesta

  £5219.08

 • wowpot

  £1120.54