Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Jungle Spirit: Thirrjes së egër

Entuziastësh aventurë të marrë të gatshme për të shkuar në një ekspeditë që jeton në xhungël në këtë slot re nga NetEnt. Jungle Spirit: Call i egër është një 5 mbështjell slot me deri në 1,024 mënyra për të fituar. Që jeton në xhungël është edhe interesante dhe në të njëjtën kohë, i pasigurt. Ky vend i caktuar është në dispozicion për të luajtur në Kazino Phone.

Rreth zhvilluesi i Jungle Shpirtit: Thirrjes së egër

Net Entertainment kanë 20 vjet përvojë e zhvillimit të lojrave kazino të kualitetit superior. Ata kanë krijuar gjatë 200 lojra dhe kjo është një nga më interesante që është lojë në Kazino Phone.

Për lojë

Jungle Spirit: Thirrjes së egër

Si për të luajtur: Ju do të gjeni simbole si tigër, krokodil, gjarpër me syze, mbajnë dhe elefant në rrotullat, të cilat janë të gjitha ikonat e lartë që paguajnë. Ndërsa luajnë kartat simbolet duke filluar nga një deri në 10 janë simbolet e ulët paguajnë. Kjo eshte nje 5 mbështjell me 3 rreshtave slot me 243 mënyra për të fituar në fillim, por mund të përparuar në 1,024 mënyra për të fituar në funksion Pa pagesë vishet. Bastet për këtë lojë mund të vendoset nga 20P në £ 100 në rrotullim. Tigër është i lartë paguar ikonën dhe për ulje pesë në një linjë pagese ju do të merrni 150 monedha. Kjo lojë mund të luhet në Kazino Phone.

Karakteristika të veçanta: Ka tri karakteristika të veçanta bonus në këtë lojë. Butterflies janë krijesa me fat në këtë lojë. Nëse mbol sy është shënuar me një flutur dhe se simboli formon një pjesë në një kombinim paguar zgjerimi tipar Symbol nxitet. Simbolet do të zgjerohet në të gjithë mbështjell. tipar Butterfly Boost ndodh kur ata të mbulojnë të gjithë mbështjell dhe u përhap deri në pesë simbole. Për të marrë në rrotullime falas funksion të keni nevojë për të paktën tre simbole lule shpërndaj. Një numër i ndryshëm i rrotullime falas janë të ofruara nga kafshë të ndryshme dhe gjatë këtyre rrotullime falas, kafsha zgjedhur nga ju do të jetë i vetmi ikona lartë paguar. Highest tiger paguar të merrni ju 4 rrotullime falas, elefanti vjen me 8 dhe Bear, krokodili dhe Cobra vijnë me 12, 16 dhe 20 përkatësisht. Ju merrni më pak rrotullime falas për simbolet paguajnë më të lartë.

përmbledhje

Jungle Spirit: Call të egër duket e mahnitshme me grafikë 3D dhe tingujt e natyrës së bashku me karakteristika unike bonus bërë atë edhe më interesante. Ky vend i caktuar është në dispozicion për të luajtur në Kazino Phone.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Robyn £675.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • treasurenile

  £334714.52

 • kingcashalot

  £238085.07

 • tunzamunni

  £97954.53

 • fruitfiesta

  £54754.12

 • lotsaloot

  £38172.96

 • cashsplash

  £12619.05

 • wowpot

  £8596.35