Samurai Split | Mobile Slots Bonus Depozitave | Slot Jar Samurai Split | Mobile Slots Bonus Depozitave | Slot Jar

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Samurai Split

Mobile Slots Deposit Bonus

Në traditën japoneze, Samurai është një mishërim i trimërisë dhe luftimin e aftësive dhe i kishin shërbyer familjet mbretërore të Japonisë për mijëra vjet. Këta luftëtarë japoneze janë kaq të famshëm që ata tani janë tema e NextGen lojrave slot fundit Samurai Split. Në kushtet e karakteristika bonus, kjo slot ka një shumëllojshmëri të ofruar, duke përfshirë rrotullime luftëtar, rrotullime falas dhe simbolet e ndarë të cilat kanë potencial për të dhënë disa pagesa në çdo moment. Top visuals cilësi dhe japoneze karakteristika tradicionale Muzikë playback në këtë slot. Ju mund të luajnë këto Mobile Slots Bonus Depozitave në pajisjet tuaj smart, duke përfshirë laptopë, iPad, iPhone, smartphones dhe desktops.

Përvoja trimërinë e samurais me Bonus Samurai Split Mobile Slots Depozitave

Kjo është një pesë mbështjell Video slot machine me fikse 25 mënyra për të fituar. Skema e këtij slot është jashtëzakonisht e bukur që është një fshat japonez me ndërtesa të larta druri. Të gjitha simbolet e gjallë në rrotullat janë të lidhura edhe me këto samurais përfshirë një shpatë samurai, një ndërtesë Japanese, një samurai montuar, një samurai mbi kalë dhe një shishe ilaç. E ulët e paguar simbole janë treguar nga me vlerë të lartë luajnë kartat, duke përfshirë 9, 10, J, Q dhe K. Kjo slot gjithashtu të ketë një simbol të egra që mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera në rrotullat përveç simbol shpërndaj.

këto Mobile Slots Bonus Depozitave janë gjithashtu në dispozicion në versionin e lirë në të gjitha kazinove kryesore të cilat mund të ju ndihmojë që të jetë i njohur me rregullat para se të filloni bast.

gameplay

Slots Mobile
 

Ashtu si NextGen lojëra elektronike makinat e tjera, Samurai Split gjithashtu ka kontrolle shumë të përshtatshëm të lojrave të cilat janë përshkruar më poshtë:

monedhë: Për të rregulluar madhësinë monedhë nga 0.01 në 25.00.

ingranazh: Për të rregulluar sasinë bast dhe të fillojnë funksion Autoplay.

Luaj: Për të sjellë rrotullat në lëvizje.

Luaj automatikisht: Për të rrotulluar rrotullat vazhdimisht pa asnjë ndërprerje.

simbolet ndarë në Bonus Samurai Split Mobile Slots Depozitave

Ky është tipar kryesor i këtij slot. Gjatë çdo tjerr bazë ose pa vishet, një samurai shpatë-vetos do të hyjë në veprim dhe do të shkurtojë simbolet në gjysmën. Kjo samurai ka potencial për të rritur shumën e juaj bast deri në 32x.

rrotullime falas

Në këtë Mobile Slots Bonus Depozitave, ju gjithashtu mund të fitojë 480 rrotullime falas. By ulje tre, katër dhe pesë simbolet shpërndaj, ti do ta marresh 5, 10 dhe 15 rrotullime falas. Uroj për samurai shpatë vetos, sepse ai mund të rrisë numrin e rrotullimit të lirë për 480 duke ndarë simbolin.

Ekziston edhe një tipar luftëtar rrotullim, në të cilën vetëm simbole të lartë që paguajnë tokës në rrotullat.

Bonus Deposit

Për të përmbledhur

S'është nevoja të thuhet, Samurai split është një video të slot mbresëlënëse nga NextGen. Kjo një medium për të çarë të lartë ndryshueshmëria për shkak të disa gjykonin këto ndihma të mëdha dhe tre ndeshje bonus. kjo Samurai Split Mobile Slots Bonus Depozitave vjen me një RTP e 96.63%.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £ 2730,00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £373535.60

 • tunzamunni

  £43145.50

 • treasurenile

  £40915.09

 • cashsplash

  £14405.99

 • lotsaloot

  £13826.29

 • fruitfiesta

  £4903.97

 • wowpot

  £2268.14