Dragon fiton | Sms Slots Keep winning | Slotjar Dragon fiton | Sms Slots Keep winning | Slotjar

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Dragon fiton

Dragon fiton është një lojë e projektuar në mënyrë unike slot që është zhvilluar nga ana e lojrave NextGen. Slot është vendosur bukur me gjelbërim, kullosa dhe një qiell blu të qartë. Të katër qoshet e çarë janë të zëna nga katër dragons dhe reels janë të vendosur në pllakë guri e cila duket shumë tërheqëse. kjo SMS Slots Mbani fitimet Loja është lehtësisht në dispozicion në Desktop, të gjitha pajisjet Android, Pajisje tabletë dhe PC. Slot vjen me një RTP e 96.00%.

Luaj Tani

Kanë disa fun me këtë SMS Slots Mbani fitimet lojë!!

kjo SMS Slots Mbani fitimet lojë është shumë i projektuar mirë me pesë lëkundet dhe dyzet paylines. Slot ka aventurë, magji dhe fantazi që e bën atë emocionuese. Slot ka grafikë stil cartoon, animacione joshës dhe udhë muzikë shëndoshë e cila shton lavdi për këtë slot. Lojtar mund të ketë një bast min e 25p per tjerr ndërsa bast max prej £ 125 per rrotullim në këtë SMS Slots Mbani fitimet.

Simbolet me vlerë më të lartë për të çarë janë 4 dragons të ngjyrave të diferencuara, duke përfshirë ari, i kuq, gjelbër dhe vjollcë. Simbolet me vlerë më të ulët janë gurë të ndryshëm të çmuar.

E "Wild" i shkruar në ari në kreshtë blu është simbol egër e të çarë dhe 4 dragons krerët janë simbol shpërndaj i çarë.

 

Features bonus

Wild lëkundet tipar

Lojtar do të marrë në mes të 5 dhe 10 rrotullime falas. Në çdo rrotullim të lirë, max 3 reels mund të bëhet lëkundet egra. Player mund të rigjenerohet deri 20 pa-rrotullime.

tipar Dragon Fire

Dragon ka aftësinë për të përsëritur të fitojë për një 3, 5 ose 10 herë në qoftë se në kohën e duhur dragon merr frymë funksion fire.This merr krijuara rastësisht në lojë bazë.

Më shumë Wilds funksion

Lojtar do të marrë në mes të 10 dhe 15 pa-rrotullime. Pas çdo rrotullim të lirë, simbolet e përzgjedhur do të kthehet në të egra. Player mund të rigjenerohet këtë funksion me max e 30 rrotullime falas në një ofertë.

Dragon Vishet tipar

Në mënyrë që të gjenerojnë atë, e ka për të mbushur metra dragua. Kjo është bërë duke formuar combos fituese me një simbol të veçantë dragon. Lojtari do të marrë 3 Dragon vishet secili.

 • Dragon lëkundet ose jeshile Dragons– dragons do të ndryshojë në dragons e gjelbër me 3 reels mesme ndryshojnë në rrotullat dragua.
 • Zgjerimi Dragons ose vjollcë Dragons– dragons do të ndryshojë në dragons vjollcë marrin deri të gjithë mbështjell.
 • Stacked Dragons ose të kuqe Dragons– bërë pirg në çdo shtjellë
 • Më shumë Dragons ose ari Dragons- dragons do të ndryshojë në dragons ari.

Për të përmbledhur

Dragon fiton është një SMS zbavitëse Slots Mbani fitimet lojë slot. Karakteristika slot bonus ofrojnë fitues potencial dhe ajo ka një aftësi për të mbajtur lojtarët e saj tërhequr në drejtim të lojës. E ka një shans për të fituar një çmim i parë të 25000 Monedha në gameplay e tyre. Ne te gjithe, slot është me vlerë duke u përpjekur dhe checking out.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £ 2730,00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £370491.75

 • tunzamunni

  £42537.77

 • treasurenile

  £40599.49

 • cashsplash

  £37411.37

 • lotsaloot

  £27052.98

 • fruitfiesta

  £4023.38

 • wowpot

  £1660.41