Cleo's Wish | SMS Slot Win Real Parave | Slotjar Cleo's Wish | SMS Slot Win Real Parave | Slotjar

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Wish Cleo-së

Wish Cleo është slot të reja mrekullueshme fuqizuar nga lojrave NextGen. Ky vend i caktuar është shumë mirë të projektuar me 5 reels dhe siguron 25 paylines për arritjen e një fitore. estetikisht, ky vend i caktuar është frymëzuar tërësisht nga kultura e Egjiptit dhe të mbretëreshës më të fuqishme mbretëreshës Kleopatra e saj i cili sundoi ata për moshat. Lojtarët mund të luajnë me një bast min prej £ 30 dhe bast max prej £ 60.00 për rrotullim. kjo i lëvizshëm SMS Slot Win Real Parave slot vjen me një luhatshmëri të moderuar dhe ofron një shans për të fituar aq i madh sa 500 kohët e lojtarëve rrezik.

Luaj Tani

Luaj Mobile SMS Slot Win Real Money!!

vizualisht, e reels slot janë të vendosur edhe nëpër një sfond të zi pak transparent që i ngjan një vello të ngushtë dhe këto janë gdhendur në ar. për më tepër, Ky vend i caktuar është shumë e pasur në aspektin e grafikë, animacione si dhe electrifying pjesë muzikore e cila do të tërheqë lojtarë entuziast ndaj saj.

Simbolet vlerë të lartë të kësaj Mobile SMS Slot slot Win Real Parave janë portretizuar nga logo uroj Cleo-së, Adarks, byzylykët dhe Beetles bubuzhel. Ndërsa simbolet vlerë të ulët janë të njohura nga kartat tradicionale luajnë i.e A-K-Q-J-10-9.

Simboli i egër i kësaj Mobile SMS Slot slot Win Real Parave është portretizuar nga Kleopatra ndërsa bonus dhe shpërndaj simbol është portretizuar nga piramidës. Slot gjithashtu ofron funksion të egra dhe uroj shtuar mbi tiparet e egra të cilat ofrojnë shuma të majme në gameplay.

 

Features bonus

Rëra e funksion pasuri

Gjatë këtij raundi, ku të gjitha logot i.e byzylyk, si dhe Ankh dhe Scarab simbolet do të transformohet në simbol të ngjashme të zgjedhur rastësisht për arritjen e fitore të mëdha.

Speciale Pa pagesë Lojërat Bonus

Lojtarët janë dhënë deri në dhjetë lojra standarde lirë.

Të liron këmbët Feature- 3 e hodhi simbolet shkaktojnë ose Parade Cleo ose i Përjetshmi Rich Free Lojë tipar:

1.Parade Cleo - e Stacked Wild

Kur simboli Stacked Wild merr tregon në shtjellë pesë atëherë çdo rrotullim do të lëvizë nga 1 mbështjell në drejtim majtas. për më tepër,Wilds bërë pirg do të përmbledhur të lëkundet në rrotullime falas dhe ndonjë Wilds shtesë rafte do të lëvizë nga 1 mbështjell drejt anën e majtë. Gjithashtu, rrotullime falas vetëm do të vijnë për t'i dhënë fund kur set fundit e egra rafte arrin mbështjell pari nga e majta.

2.Pasuritë Eternal - Super vishet

5 në 10 standard free spins are rewarded. Çdo të egra që tregon gjatë freespins do të rritet Super vishet shumëzues deri në tre. Spin shumëzues Max Super është 20x.

Çdo Scatter që tregon mes rrotullime falas do të shtoni deri në 3 për Super Meter Spin Spin. Freespin Standard mund të riaktivizohet.

Për të përmbledhur

Dëshira Cleo është një tjetër i mrekullueshëm Mobile SMS Slot Win Real Paratë slot nga NextGen. Ajo ka karakteristika të mahnitshme bonus të cilat ofrojnë shuma të majme gjatë gameplay. Slot ka një RTP së 95.02%.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £ 2730,00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £372497.19

 • tunzamunni

  £42936.69

 • treasurenile

  £40639.73

 • cashsplash

  £35538.31

 • lotsaloot

  £29058.42

 • fruitfiesta

  £4524.00

 • wowpot

  £2059.33