Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Cherry Blast

Frutat lojëra elektronike në bazë janë të gëzuar nga të gjithë dhe kur ajo duket e mahnitshme si Cherry Blast atëherë ajo bëhet edhe më të këndshme. Loja mund të luhet në UK Slots Bonus Faqes dhe krenohet me shumë karakteristika bonus dhe të zgjeruara rrotullime falas.

Slot Jar

Rreth zhvilluesi i Cherry Shpërthimi

themeluar në 2017, Iron Dog Studio është përqendruar vetëm në zhvillimin e disa lojëra elektronike që vijnë me visuals të freskëta, si dhe tipare unike. Kompania ka zhvilluar këtë lojë zbavitëse që mund të jenë të gëzuar në UK Slots Bonus Faqes.

Për lojë

Cherry Blast

Ka pesë reels këtu me secilin prej tyre përmban tre rreshta. Njëzet paylines janë të fiksuara. Dizajni dhe shkëlqimi i çarë janë rritur nga fonogram energjik që e shoqëron gameplay. Ka tre simbole me vlerë të lartë në këtë lojë që është në dispozicion për të luajtur në UK Slots Bonus Faqes. Këto simbole janë një artë shtatë, një zile ari, dhe qershi artë. Simbolet me vlerë të ulët të pranishëm këtu janë fruta si Kivi, llokum, shalqi, limon, dhe luleshtrydhe. Një kurorë prej ari i mbuluar me një pëlhurë të kuqe është ikona e egër e lojës. Ajo zëvendëson çdo simbol tjetër themelore.

Karakteristika të tjera të kësaj UK Slots Bonus Faqes game përfshijnë:

 1. rrotullime falas- Shkaktojnë këtë raund duke marrë tre yje bonus ari dhe të kuqe ikona kudo në rrotullat. Kjo ju jep nëntë rrotullime falas. Gjatë këtij tipar, 2 bomba qershi mund të tokës në rrotullat 2, 3, dhe 4. Këto bomba do të shpërthejë për të treguar ikonat super të egra apo super shpërndaj. Këto ikona super të ndjekur një rrugë në mes pozicioneve të bombave.
 2. Dash Bonus Round- Ju shikoni një lloj Pac-Man e lojës këtu dhe ajo është e nxitur nga marrja e tri qershi Pac-Man në 2, 3, dhe 4 reels. Ju do të merren për një ekran të ndryshme për të luajtur këtë lojë e cila ka 5 shtigjet nëpër një labirint. Zgjidhni një nga pesë rrugëve për të parë progresin e karakterit dhe të marr shpërblime, si dhe.
 3. Bomb Bonus- Gjatë lojës së rregullt, ikona bombë mund të shfaqen në qendër të mbështjell mesme. Ajo ju Awards me një prej katër shpërblimeve. Këto shpërblime janë tre shpërndan, rrotullime falas, deri në 5 Wilds, dhe tre ikona yll bonus.

përmbledhje

Play Now

Cherry Blast, visually, është një lojë tërheqëse e cila është e mbushur me shumë karakteristika interesante shtesë. Loja është lojë në UK Slots Bonus Faqes dhe ofron një pagim shumë mbresëlënëse të 96.00%

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £241899.04

 • treasurenile

  £101264.57

 • tunzamunni

  £98713.70

 • fruitfiesta

  £58092.92

 • cashsplash

  £18658.14

 • lotsaloot

  £11086.46

 • wowpot

  £9607.84