Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Gold Steller Jackpots Dolphin-së

Dolphins Gold Stellar Jackpots është një nga jackpots më të mira me të paguani me faturën e telefonit slot lojë me 5 reels dhe 4 rreshtat që ofrojnë 40 paylines fikse për të bast mbi. Slot është vendosur në sfond të detit nënujore me tingujt e valëve që duket si crashing mbi një shkëmb. Ajo ofron një pamje të një akuariumi të bukur me koralet ngjyra, flluska në rritje nga poshtë dhe karkaleca në rritje me ta. Kombinuar me një udhë të ftohtë muzikë dhe efektet e zërit, ju jeni të sigurt për të zhyt veten në këtë temë magjike. Kufijtë basteve e kësaj loje janë £ 0.48 minimum dhe £ 60 maksimale për rrotullim. Ju mund të zgjedhë për faturën e telefonit tuaj si një opsion për të shtuar fondet në llogarinë tuaj për të luajtur këtë lojë shumë.

Rreth zhvilluesi i Dolphin Gold yjor jackpots:

Zhvilluesi i kësaj në kërkim slot magjike është NYX (Lightening Box), një pionier në industrinë e lojrave kazino me qindra tituj slot ofrohet për përdoruesit në internet në të gjithë botën. Ata janë një kompani legjitime licencuar dhe rregullohet nga komisioni kumar në Mbretërinë e Bashkuar, kështu që ju mund të vërtetë të fituar para me jackpots e tyre të paguara nga telefoni lojrat e faturave.

Për lojë:

Kjo jackpots me paguani me faturën e telefonit slot lojë është luajtur me simbole pesë bazë që përputhen me temën e lojës. Ata janë peshku elektrike, breshke deti, peshqit me shirita, koralet ngjyra dhe një BalkanWebs. Disa simbole vlerë më të ulët nga luajtur kartat janë pjesë e lojës dhe ata janë 9, 10, J, Q & K. Nga të gjitha simbolet, peshku elektrike është më i lartë paguar me 500 raste kur 5 simbole të shfaqet në një linjë pagese dhe 1000 raste kur pesë simbole të egra zëvendësojnë për këtë simbol.

Feature Wild: Ka dy simbole të egra në këtë jackpots me paguani me lojë faturën e telefonit; një është delfin blu që shfaqet në lojë bazë dhe një tjetër delfin i artë i cili paraqitet vetëm gjatë rrotullime falas. zëvendësues blu për të gjithë, por delfini ari dhe anasjelltas, në rastin e delfin ari. Blue shfaqet vetëm në rrotullat 2, 3 & 4 ndërsa ari shfaqet edhe në shtjellë 5.

Scatter Simboli: Delfin blu është simbol shpërndaj si dhe kur gjashtë ose më shumë nga ajo shfaqet gjatë një rrotullim, të rrotullime falas janë shkaktuar. Që të egra shfaqet në formimin bërë pirg, deri në 21 rrotullime falas është e mundur në këtë lojë. nga 6 te 12 simbole të egra ju mund të merrni 3 te 21 simbolet në shumëfish e 3 për çdo delfin shtesë blu.

përmbledhje: Me shumë rrotullime falas Për të fituar që rrit mundësitë e Big Win, Kjo jackpots me paguani me faturën e telefonit është padyshim lloji që ofron normat më të mirë të suksesit për të fituar para.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • kingcashalot

  £187056.25

 • tunzamunni

  £87745.75

 • treasurenile

  £40334.49

 • fruitfiesta

  £14918.49

 • wowpot

  £9709.60

 • lotsaloot

  £7374.03

 • cashsplash

  £5176.76