chilli Gold 2 - Jackpots yjor | Spin to WIN Real Cash Prizes chilli Gold 2 - Jackpots yjor | Spin to WIN Real Cash Prizes

JOIN TODAY - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

chilli Gold 2 – Jackpots yjor

Original Chilli Gold casino slot was good, por kjo nuk ishte ofruar ndonjë tipar të veçantë bonus përveç rrotullime falas. Rrufeja Box Lojrat kanë zhvilluar tashmë në versionin e ardhshëm të Chilli Gold dhe kjo quhet chilli Gold 2 – Jackpots yjor. It is quite different from the original Chilli Gold online slots game because it has a unique theme, dhe 40 paylines me një tipar inovative bonus quajtur jackpot yjor. Ajo është thjesht e mahnitshme për çdo dashnor slot lojë.

free play and real money slots game

Ofrimi 5×4 mbështjell dhe 40 platforma linjë pagese, chilli Gold 2 – Jackpots yjor është lojë në të gjitha pajisjet si smartphones, tabs dhe PC. Ju mund të rrotulluar rrotullat në 48p dhe për të rritur bast madhësi deri në £ 96.00, Nëse ju mendoni se ju mund të goditur disa fitore të mëdha.

Si funksionon Chilli Gold 2 – Jackpots yjor duken?

chilli Gold 2 – Jackpots yjor online slot looks impressive. Këtë herë rrufeja Box Games kanë vendosur rrotullat në një vend tjetër. Kjo është pikëpamja nata prapa lëkundet dhe si gomari dhe djalë meksikan janë në këmbë rreth slot lëkundet për të parë se si ju të luajnë. Të reels slot janë të vendosur për të tjerr në një kornizë druri dhe duket mjaft mbresëlënëse kur bërë pirg chilies ari tokë në rrotullat e mesme.

Simbolet janë të njëjta, por gomari mund të ndryshojë qëndrimin e saj me çdo rrotullim. Simbolet me vlerë të lartë janë gomari, Kapitullin meksikan me kapelë, papagall, kitarë, maracas dhe djegës ari. Djegës i kuq është simboli kryesor në chilli Gold 2 – Jackpots yjor online slot, e cila shkakton tiparet e dy simboleve të egra dhe të shpërndaj. Djegës ari mund të veprojë si një simbol të egra vetëm në qoftë se keni sukses në ulje si pirg.

free play slots for fun in demo mode

karakteristika bonus:

Nuk janë kryesisht dy karakteristika bonus, Raundi i kuq djegës pa pagesë Spin dhe të rrumbullakët yjor bonus jackpot. Dy nga të cilat ju ofrojnë fitore të mëdha.

Free Spin Red Chili:

Land paktën 6 chilies kuqe kudo në rrotullat e mesme dhe ju mund të fitojë 3 rrotullime falas. Numri i rrotullime falas mund të rritet në qoftë se ju më shumë tokë chilies kuqe. Ju mund të fitojnë deri në 21 rrotullime falas nga ulje 12 chilies kuqe.

Jackpot Stellar:

chilli Gold 2 – Jackpots yjor slot në internet është i njohur për këtë tipar të veçantë bonus. Ajo aktivizon rastësisht dhe ju merrni një lojë të re për të luajtur në ekran. Ka gjashtë nivele të ndryshme dhe ju duhet të shpërthimit objekte hapësirë ​​në çdo nivel. Ju mund të kalojë çdo nivel, duke zbuluar disa shpërblime të holla. Lojtaret fitojë çmimin çmim i parë 1000 monedha, kur ata fitojnë nivelin e gjashtë. Kjo është një raund shumë të këndshëm që ju do të donte për të luajtur përsëri dhe përsëri.

Ky vend i caktuar është padyshim një nga lojëra elektronike më të këndshëm që ju do të ndonjëherë vijnë të gjithë me një temë mbresëlënëse! Shkoni në dhe tjerr fat tuaj!

Luaj Tani

Latest Winners

 • winner-noimg Gissane S just won on Fruit Shop £2785.00
 • winner-noimg Lam C just won on Roulette live £2730.00
 • winner-noimg Oliveira M just won on DoublePlay SuperBet £2580.00
 • winner-noimg Hammad A just won on Pharaoh Bingo £1050.00
 • winner-noimg Hale S just won on Riches ylber £1000.00
 • winner-noimg BIRCHALL R just won on Riches ylber £1000.00
 • kingcashalot

  £348847.35

 • treasurenile

  £40969.74

 • tunzamunni

  £38210.45

 • cashsplash

  £28680.34

 • fruitfiesta

  £17534.13

 • wowpot

  £12233.61

 • lotsaloot

  £5976.01