Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Tianlong

Slot Tian Long

Tianlong në kineze do të thotë "Dragon qiellor". Shkruani botën magjike të moshës lojë e vjetër dragon tradicional të bazuar në tregimet kineze tradicionale. Kjo lojë do të lidhin në një magji magjike dhe bota juaj do të transformohet në një realitet ëndërr.

Rreth zhvilluesi i Tian Long lojëra Slot

Play Now

Kjo lojë legjendar është konceptuar dhe nisur nga Nyx (Games Lab), një kompani magjistar lojrave. Kjo kompani ka të kreditit të saj katër lojëra kryesore studio Përveç slot video dhe Mobile Kazino Lojëra. Ata punojnë ngushtë me pothuajse 170 Operatorët ndryshme .Ata kanë një lulëzon 600 klasit botëror partisë së tretë kravatë-ups me anë të një partner Zgjidhja Glass channel, vetëm lojëra platforma e tyre akumulimi.

Tianlong Slot games janë mbështetur nga të shkëlqyer në burim shtëpi . Ata krenohet e teknologjive të larta në fund dhe njohuri të tregut. Ekspertët në krijimin e produkteve e cila përfshin matematikë, animacione mahnitshme dhe ndërhyrje përdorues.

Për lojë

Këto lojëra vetë përcakton se çfarë ata janë. Ata të kapur lojtarët imagjinatën me pamjen e saj të ëmbël. Kultura kineze dhe art tradicional ngre bar .Perhaps e bën atë më të visually stolisur dhe tërheqës lojëra në kohën e sotme. Ajo që shton më shumë etniciteti është zë qetësues tradicionale krijuar nga artistët kinezë dhënë dragoit një terren të pastër kineze në shtëpi nëpërmjet postës 5 mbështjell - 10 linjë të paguajnë nuk janë vetëm bombastike, por transformon përvojë për një botë të re me pebbles qetë dhe karaktere historike kineze.

 

 • Legjenda e lojës Dragon: One of the most popular offerings of the Tianlong slot is its Video slot games machine. The players can play and win both rights to left and left to right direction .The special dragon sign and the fiery phoenix, Chinese lantern, the old monk temple, lucky red beads adds character in the game. You have every chance to win a re-spin opportunity and with specials icons and wild cards.
 • Free Spin the famous Tianlong Phoenix – remember the only scatter in the Thai along slot for your is the Free Phoenix. As the name sounds, karakteri ka një ndërtuar fortë dhe ju mund të shtoni në 2 më shumëzues për të gjitha fitoreve tuaj.

Play Now

Përfundime:

A jeni të dua e dragoit ose Dashuria Theme kineze? Provoni fatin tuaj në këto slot lojra Tianlong goditur . Të veçanta features luajnë lojë të përfshijë një dragua zgjerimin e egër, simbole të ndryshme të cilat çmime falas Twirls. Provoni këtë lojë të mrekullueshme tradicionale themed slot.

Zbuloni një udhëtim të ri me dragoin mistik -Guardian e qiejve.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £3078.00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • fitues-noimg Jackson J vetëm fitoi në Gonzo's Quest Touch™ £1150.60
 • fitues-noimg Dziegiel M vetëm fitoi në Starmania £1123.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Dickson M vetëm fitoi në European Roulette £810.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • kingcashalot

  £216632.27

 • tunzamunni

  £93660.09

 • treasurenile

  £41645.61

 • fruitfiesta

  £38305.64

 • cashsplash

  £37239.28

 • lotsaloot

  £12781.43

 • wowpot

  £3334.52