Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Starburst prekje

Thjeshtësi ripërcaktuar nga NetEnt me Starburst prekje Mobile Slots

Nëse ju pëlqen lojëra të thjeshta slot dhe jo tipar i pasur, por truri i mundimshëm llojet, pastaj netEnt ka vetëm lojë slot për ju. Starburst prekje përshtatja celular / tablet i Gem famshme Burst slot themed Starburst, ka tërhequr mënyrë shumë më shumë tifozë dhe madje edhe varur sesa masë e saj si një slot lojë PC. Ndoshta arsyeja pas kësaj mund të jetë për shkak të lojës mban gjërat pak a shumë të thjeshta për një slot lojë PC me vetëm një tipar. Por duke qenë një lojë celular slot ka gjallërim të atë të vetë, dhe pika më e madhe plus është se ju mund të luajnë këtë lojë të thjeshtë, por të dobishme kur ju jeni duke marrë një pushim të shkurtër.

Gameplay dhe Slot Specifikimet

Loja mund të vendosni një ritëm si për kërkesat tuaja pse kjo është vetëm një 5 mbështjell dhe 10 game paylines slot. Ka raste kur një numër i gamers kanë quajtur slot lojë Starburst prekje Addictive sepse loja është vetëm tepër i thjeshtë, dhe shpesh është kjo thjeshtësi që e bën një shtytje në playability lehtë.

Though this superb phone slots game only features 10 paylines, these paylines use a both ways win feature which counts them from left to right and right to left. So though you bet for 10 paylines, you actually have the added advantage of playing on an effective 20 payline slot. The stakes in the game are quite flexible and you can bet amounts between just 10p to £ 100, which favours casual gamers hugely.

Game Feature

Starburst Touch ka vetëm një funksion dhe se është tipar Starburst egër e cila është një kombinim i zgjerimit wilds bërë pirg dhe rrotullime falas. Ky tipar është shkaktuar sa herë që ju të merrni një simbol starburst të luajnë tuaj screen.this simbol ndodh vetëm në rrotullat 2, 3 dhe 4.

Si ju merrni simbolin mbi mbështjell tuaj, ajo zgjerohet për të ju jap një shtjellë të tërë të plotë të këtyre malet e egra Starburst simbol të cilat mund të ju jap disa kthime të mëdha. Për të rritur fitimet tuaja, Kjo pasohet nga 3 rrotullime falas. Pjesa më e mirë është se ju mund të ri të shkaktojnë këtë funksion edhe një herë gjatë rrotullime falas, të cilat mund të ju jap një tjetër mbështjell zgjeruar egër dhe 3 më shumë rrotullime falas.

përmbledhje

Starburst Touch është një lojë e madhe slot nga NetEnt dhe ndërsa loja ka vetëm një funksion, ajo thekson në pikën që thjeshtësia është nganjëherë burimi më i mirë i argëtimit. Me një 50,000 jackpot monedha dhe nje 96.1% RTP, loja nuk është saktësisht duhet të merret shumë lehtë pasi fati mund vetëm buzëqeshje në ju dhe të japë disa terren fitore thyer me hov të një gur i çmuar!

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £242212.68

 • treasurenile

  £105856.59

 • tunzamunni

  £98777.98

 • fruitfiesta

  £58451.96

 • cashsplash

  £19972.63

 • lotsaloot

  £11400.10

 • wowpot

  £9672.12