Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Valhalla

Valhalla

Vikingët ishin njerëzit më të egër ende fun loving e mesjetës dhe tregime e tyre janë thënë edhe sot. Ka shumë filma dhe seri televizive në bazë të vikingët, por kjo është lojë më të mirë ndonjëherë slot mbi ta. Valhalla is a unique five reel game that you can play on slots phone billing sites. Ka paylines dhjetë fikse që ju lejon të bast prej £ 0.10 në £ 2000 per rrotullim. Sfondi është një luginë e bukur nën diell mbrëmje portokalli. Tingujt e lojës janë stil autentike mesjetare dhe të shtoni vlera për të gjithë temën. Ka gjashtë nivele të ndryshme bonus me kufij të ndryshme bast që ju mund të zgjidhni.

Rreth zhvilluesi i Valhalla

Kjo games madhështor që ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet e faturimit telefonike janë zhvilluar nga Betdigital (NYX). Ata janë një shumë të popullarizuara zgjidhje në internet kazino lojrave provider me ekspertizë në teknologjitë e përparuara të lojrave. Ju mund të gëzojnë lojrat e tyre me cilësi të lartë graphics dhe tingujt në kompjutera dhe pajisje të ndryshme moderne.

Për lojë

Bazuar në mitologjinë popullore nga sallat e mëdha që shërbejnë të vdekurit në një betejë, kjo lojë ofron haraç të madh për vikingët. Për këtë arsye ju mund të gjeni simbole të tilla si helmeta Viking, brirët dore, mburojë prej druri me sëpata dhe një anije të plotë të ushtarëve Viking. Nuk janë simbole vlerë më të ulët të luajnë kartat nga A në 10. Më i lartë ju mund të fitojë është simbol anija që paguan 2500 herë turrën e druve në pesë të llojit të vet në një linjë pagese. Një grua e bukur Viking është simbol bonus i kësaj loje që ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet faturimit telefonike.

vishet Nivelet: Ka gjashtë lloje të ndryshme të niveleve ju mund të zgjidhni nga. Niveli i parë ofron një egër në qendër mbështjell vetëm. Niveli i dytë ofron për të zgjeruar të egra me të gjitha fiton dyfishuar. Nivelet e tretë dhe të katërt të shumohen fituar tuaj nga 4 dhe 6 herë me një dhe dy rrotullime falas përkatësisht. dy nivele E fundit ofron tre dhe katër respins bashku me 8x dhe 10x koeficientet.

Zgjerimi Wild: Lady Viking është tipar egër e këtë lojë ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet faturimit telefonike. Ajo zgjeron për të mbuluar gjithë mbështjell, duke ofruar më shumë numrin e kombinimeve fituese. Pesë nga lloji gjithashtu ju jep një fitore pjesë prej 2500.

përmbledhje

Kjo lojë mahnitëse grafike është lojë në shumë vende të faturimit slots telefonit që ju lejon të shtoni fonde nga telefoni juaj. Karakteristika bonus në këtë lojë të vijë në gjashtë nivele të ndryshme për të rritur shanset tuaj fituese.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £241814.31

 • treasurenile

  £100380.94

 • tunzamunni

  £98696.13

 • fruitfiesta

  £58030.88

 • cashsplash

  £17465.47

 • lotsaloot

  £11001.73

 • wowpot

  £9590.27