Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Copy Cats

Copy Cats

If you love cats then there is nothing like watching them on cartoon shows or playing games based on them. There are many movies and TV shows based on pet cats too. But Copy Cats is one of kind slot game made for all cat loving gamblers. This five reel slots real money mobile game has 25 paylines that offer various winning combinations. The game is set in the backdrop of a neighbourhood township with apartments on the either side of the road. The slow jazz music is simply a treat to the ears as it lifts your mood instantly. £0.25 is the starting amount for betting and £250 is the game’s maximum per spin.

About the developer of Copy Cats

The proud developer of this colourful cartoon oriented slots real money mobile game is NetEnt. They have been creating a various category of casino games since the dawn of the internet gaming. Their games support various modern day devices like tablets, iPhone and other smartphones.

Për lojë

The game offers a visual treat to your eyes with colourful animated characters as its symbols. There are three different coloured cats as the symbols. The red funny looking cat, the pink cat with a cute face and the blue one with a serious face. There are other symbols such as a fish bone, a bottle of milk and a winding toy mouse. The symbol that pays you the most is the red cat with 200 times your stake when five of its symbol appears. The lower category symbols are represented by four different colours of paw prints. Ka dy simbole të veçanta në këtë Slots parave reale lojë celular dhe ato paraqesin karakteristikat bonus. Ato janë kambana që ju lidhin rreth qafës një mace dhe simbol artë cat.

Wild Bonus: Simboli i artë cat është tipar egër këtu dhe ajo mbulon për të gjitha simbolet e tjera përveç zile. Në rrotullën e parë, egra mund të shfaqen në një mënyrë të bërë pirg për të mbuluar mbështjell. Kur kjo ndodh, Të gjitha simbolet e cat në slot bëhet i egër dhe ju ofron interes të madh fitues. Kjo është referuar si funksion Copycat.

Rrotullime falas Scatter: Kravatë Bell është simbol shpërndaj e kësaj lojëra elektronike parave reale lojë celular. Duket vetëm në rrotullat pesë, tre dhe nje. Kur bell shfaqet në të gjitha këto rrotullat, ju janë dhënë dhjetë rrotullime falas.

përmbledhje: Me grafikë ngjyra dhe muzikë këmbë-përgjimi, kjo lojëra elektronike vërtetë të parave celular ofron kënaqësi dhe argëtim të gjithë së bashku. Me pak fat vishet, duke e bërë këto fitore të mëdha nuk ka marrë shumë kohë.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • kingcashalot

  £189378.29

 • tunzamunni

  £88211.59

 • treasurenile

  £40495.03

 • cashsplash

  £25887.08

 • fruitfiesta

  £16419.04

 • wowpot

  £10647.59

 • lotsaloot

  £10558.97