Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Valhalla

Valhalla

Vikingët ishin njerëzit më të egër ende fun loving e mesjetës dhe tregime e tyre janë thënë edhe sot. Ka shumë filma dhe seri televizive në bazë të vikingët, por kjo është lojë më të mirë ndonjëherë slot mbi ta. Valhalla është një unik pesë game mbështjell që ju mund të luajë në faqet e faturimit slots telefonike. Ka paylines dhjetë fikse që ju lejon të bast prej £ 0.10 në £ 2000 per rrotullim. Sfondi është një luginë e bukur nën diell mbrëmje portokalli. Tingujt e lojës janë stil autentike mesjetare dhe të shtoni vlera për të gjithë temën. Ka gjashtë nivele të ndryshme bonus me kufij të ndryshme bast që ju mund të zgjidhni.

Rreth zhvilluesi i Valhalla

Kjo games madhështor që ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet e faturimit telefonike janë zhvilluar nga Betdigital (NYX). Ata janë një shumë të popullarizuara zgjidhje në internet kazino lojrave provider me ekspertizë në teknologjitë e përparuara të lojrave. Ju mund të gëzojnë lojrat e tyre me cilësi të lartë graphics dhe tingujt në kompjutera dhe pajisje të ndryshme moderne.

Për lojë

Bazuar në mitologjinë popullore nga sallat e mëdha që shërbejnë të vdekurit në një betejë, kjo lojë ofron haraç të madh për vikingët. Për këtë arsye ju mund të gjeni simbole të tilla si helmeta Viking, brirët dore, mburojë prej druri me sëpata dhe një anije të plotë të ushtarëve Viking. Nuk janë simbole vlerë më të ulët të luajnë kartat nga A në 10. Më i lartë ju mund të fitojë është simbol anija që paguan 2500 herë turrën e druve në pesë të llojit të vet në një linjë pagese. Një grua e bukur Viking është simbol bonus i kësaj loje që ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet faturimit telefonike.

vishet Nivelet: Ka gjashtë lloje të ndryshme të niveleve ju mund të zgjidhni nga. Niveli i parë ofron një egër në qendër mbështjell vetëm. Niveli i dytë ofron për të zgjeruar të egra me të gjitha fiton dyfishuar. Nivelet e tretë dhe të katërt të shumohen fituar tuaj nga 4 dhe 6 herë me një dhe dy rrotullime falas përkatësisht. dy nivele E fundit ofron tre dhe katër respins bashku me 8x dhe 10x koeficientet.

Zgjerimi Wild: Lady Viking është tipar egër e këtë lojë ju mund të luajë në lojëra elektronike faqet faturimit telefonike. Ajo zgjeron për të mbuluar gjithë mbështjell, duke ofruar më shumë numrin e kombinimeve fituese. Pesë nga lloji gjithashtu ju jep një fitore pjesë prej 2500.

përmbledhje: Kjo lojë mahnitëse grafike është lojë në shumë vende të faturimit slots telefonit që ju lejon të shtoni fonde nga telefoni juaj. Karakteristika bonus në këtë lojë të vijë në gjashtë nivele të ndryshme për të rritur shanset tuaj fituese.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • fitues-noimg Cullen K vetëm fitoi në Slots o Gold £1200.00
 • kingcashalot

  £185697.74

 • tunzamunni

  £87475.32

 • treasurenile

  £57211.44

 • fruitfiesta

  £13884.09

 • wowpot

  £9024.44

 • cashsplash

  £5587.22

 • lotsaloot

  £5451.80