Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Shangri La

Kënde parajse

Nëse ka ndonjë slots depozitimit nga lojës telefonit që mund të dal në shfaqen temën më të mira aziatike dhe karakteristika, ajo është Shangri-La. Ka pesë reels dhe pesëmbëdhjetë paylines ku ju mund të vendosni baste tuaj. Kufijtë basteve fillojë me 20P dhe të shkojnë deri në një maksimum prej £ 200 në rrotullim. Sfondi është një pamje të bukur të lumit rrjedh nëpër një tempull të artë. Ju mund të shihni malet madhështor Himalayan në fund shumë më tepër. Ka një sfond muzikë të bukur e një zhanër spa që ju ndihmon të meditoni, ndërsa ju jeni duke luajtur. Me të vërtetë ju ndihmon të mbani një mendje të qetë në mënyrë që ju mund të përqëndrohen në lojë.

Rreth zhvilluesi i Shangri-La

Kjo slots mahnitshme depozitimit nga lojë e telefonit është zhvilluar nga NextGen (NYX), një pionier në lojrave online kazino. Me më shumë se dy dekada përvojë në krijimin e lojëra të ndryshme slot, ata kanë zotëruar artin e lojrave kazino që ndihmon gamblers të fitojë më i mirë.

Për lojë

Loja është visually tërheqës me cilësi të lartë graphics dhe tingujt që e bëjnë atë më të varur. Simbolet e kësaj lojëra elektronike depozitimit nga lojë e telefonit janë tigër të bardhë, zambak uji, tempull, thikë, elefant dhe rhino. Tigër të bardhë është i lartë simboli paguar me 500 herë turrën e druve në pesë e një kombinimi lloj fituar. Simbolet e ulëta vlerë të çmuar simbole kartë style perlë e klubit, zemrat, lopatë dhe diamanti. Ka tetë simbole bonus në këtë lojë që ju të ndihmuar të fitojë shpërblime të mëdha. Ata janë tre simbole të ndryshme të një vajze, një rrotë lutje dhe katër ovale formë simbole të ndryshme, secili me një mbulesë të ndryshme të projektimit.

Feature Wild: Simboli i foto një vajzë në një kornizë është e egër dhe ajo të backup të gjitha simbolet e bazës. Nuk është një tjetër kornizë foto e vajzës me zjarr rreth dhe kjo është një e egër që rastësisht duket për të ofruar më të mira fitore. Përveç këtyre dy, ka një mundësi të bërë pirg të egra me një tablo të plotë vajzë që mbulon mbështjell për të ofruar kombinime të mëdha fituese.

Scatter Bonus: Rrota Lutja është tipar shpërndaj dhe tre ose më shumë pamjen e ajo shkakton karakteristika bonus. Ju mund të merrni çdo një nga katër tiparet e këtij lojëra elektronike depozitimit nga lojë e telefonit. Pesë nga këto simbole në një linjë pagese gjithashtu ju jep fitojë çmim i parë të 3000 monedha.

përmbledhje: Ka karakteristika të shumta bonus në këtë depozitave lojëra elektronike nga loja e telefonit që e bën atë një nga shumë pak lojëra elektronike të tilla në kategorinë. Me pak fat vishet, ju lehtë mund të fitojë aksione më të mëdha duke përfshirë edhe çmim i parë.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • kingcashalot

  £188899.27

 • tunzamunni

  £88116.29

 • treasurenile

  £40016.01

 • cashsplash

  £32693.31

 • fruitfiesta

  £16200.23

 • wowpot

  £10407.94

 • lotsaloot

  £9972.58