Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Butterfly Staxx

Butterfly Staxx është një nga slots mira celular online lojë të bazuar në temën e natyrën e bukur dhe krijimet e saj. Në këtë lojë, kjo është e gjitha në lidhje me lule shumëngjyrëshe bukur dhe fluturat. Loja është mundësuar nga pesë lëkundet dhe dyzet betways për t'ju ndihmuar të bëni combos simbol të fitojë. Të lëkundet janë të vendosur kundër sfondit të një lumi mistik rrethuar nga male, bari dhe pemët. Një pemë me bukur buds purpurtë lule duket shumë tërheqëse nën qiellin e natës me yje të ndritshme. Një muzikë mesmerizing meditim është vazhdimisht ka luajtur në sfond që tingëllon ashtu magjike. Bast në këtë lojë fillon në £ 0.20 dhe maksimale është vendosur në një limit prej 400 £ një rrotullim

Rreth zhvilluesi i Butterfly Staxx

Kjo themed mrekullisht slots mira celular online Loja është zhvilluar nga askush tjetër përveç NetEnt. Një emër popullor për argëtim online përmes lojrave kazino që të ndihmojnë lojtarët të fitojë paratë. Ata vijnë me një përvojë të pasur e gati dy dekada në këtë industri që ka bërë ata mjeshtër i artit të slot lojrave.

Për lojë

Nuk janë simbole shumëngjyrëshe në këtë slots mira celular online lojë që bëjnë të lëkundet duket impresionuese. Nuk janë të kuqe, rozë dhe vjollcë lule së bashku me një flutur të ndritshme ngjyra të ndezura që paguan shpërblimin më të lartë të 60x në bast tuaj. Simbolet lule paguajnë 40x secilit kur pesë nga simbolet e tyre paraqiten në një linjë pagese. Ju gjithashtu mund të vëreni simbolet e luajnë kartat nga Jack në Ace. Ka dy më shumë simbole lule që të ju ndihmojë të fitojë nga karakteristika bonus. Ato janë një lule livando ngjyrë dhe një tjetër me ngjyra të shumta e petals.

Butterfly Staxx

 

 • Wild Symbol: Lule me petals ngjyra është e egër dhe ajo mbulon për të gjitha simbolet e bazës bar shpërndaj. Ajo shfaqet në të gjitha rrotullat dhe ju ndihmon të bëjë kombinime të zgjeruara.
 • Scatter Simboli: Simboli livando lule është tipar shpërndaj i kësaj slots mira celular online lojë. Me tre ose më shumë shfaqjen e këtij simboli, ju mund të fitojë pesë deri në shtatë rrotullim të lirë. Gjatë këtyre vishet, ju vetëm mund të presin simbole Cocoon për të dalë. Çfarë ju duhet të shikoni për janë ato me ngjyra të ndezura që të kthehet në fluturat dhe fluturojnë në të majtë shumicën e rrotullat. Ata mbeten ngjitet e tyre deri në fund të të gjitha vishet, duke ju dhënë fituar pagesa kombinim në rrugën e tyre.

përmbledhje

Me një temë magjike dhe grafika ngjyra, kjo slots mira celular online Loja ofron mundësi të ndryshme që ju mund të fitojë nga.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £243388.81

 • tunzamunni

  £99014.23

 • fruitfiesta

  £59739.62

 • treasurenile

  £40362.75

 • lotsaloot

  £12576.23

 • wowpot

  £9911.89

 • cashsplash

  £7426.79