Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Legends përrallë: Hansel dhe Gretel

Legends përrallë: Hansel dhe Gretel është një pesë mbështjell slots games bazuar në popullore ekip gjuetie shtrigash e vëllait Hansel dhe Gretel motra e tij. Ky pesë mbështjell slot Loja ka tre rreshtave dhe dhjetë paylines vendosur në sfond të një kërkim mesnatë drithërues me mjegull të dendur të gjithë rreth. Nuk është një zanë e bukur pak në këtë slot celular UK lojë, dhe ajo ofron surpriza të ndryshme rastësisht gjatë gameplay. Ju mund të vendosni bastet tuaja duke filluar nga një thjeshtë £ 0.01 dhe ju mund të zgjidhni prerje të ndryshme të tjera të gjitha rrugën në £ 100 në rrotullim. Loja është e ngarkuar me shumë karakteristika dhe një lojë bonus too.

Rreth zhvilluesi i përrallë Legends: Hansel dhe Gretel

Kjo magjike slot celular UK Loja është zhvilluar nga NetEnt, një nga më të lartë zhvilluesit e lojë kazino në botë me shumë çmime të fituar tituj slot në listën arritjet e tyre.

Për lojë

Ka disa simbole interesante në këtë slot celular UK lojë dhe përbëhet nga dy gjuetarëve magjistare së bashku me FL lojë logon si simbolet e saj bazë. Logo FL ju jep pagim më të lartë të 40 herë kunjit kur pesë prej tyre të tokës në të gjithë rreshtin e mesme gjatë një rrotullim. Katër forma të ndryshme të candies në ngjyrë të kuqe, portokall, gjelbër dhe vjollcë look shumë tërheqëse në makinë dhe ata janë simbolet vlerë e poshtme të lojës. Ka dy simbole të veçanta që përfaqësojnë karakteristikat bonus të lojës; një gjoks thesar dhe zogj të bardhë.

 • i egër & shpërndaj: Zog i bardhë është simbol i egër i kësaj slot celular UK lojë dhe shfaqet zakonisht në formimin bërë pirg në rrotullat 2 & 4. Dy reels bërë pirg të ofertës egër një ri-tjerr së bashku me një kombinim të ndryshme të fiton. Wild shfaqet në rrotullat 1 & 5 vetëm gjatë rrotullime falas dhe mbulon për të gjithë, përveç simbol gjoks thesar i cili është tipar shpërndaj. Tre ose më shumë simbole shpërndaj unlocks nivelin bonus ku ju merrni për të zgjedhur nga tre zemrat thesar secili me një ofertë të veçantë.
 • Surpriza Niveli Bonus: Një gjoks përmban fitore monedhë që ju jep 15 herë juaj shuma totale bast, e dyta ka 10 rrotullime falas dhe të gjitha egra gjatë rrotullime falas të bëhet ngjitet dhe gjoksi i tretë përmban karamele lojë shtëpi.

përmbledhje

Kjo është një e mirë përrallë bazuar slot celular UK lojëra ku ju mund të fitojë nga karakteristika të ndryshme bonus dhe surpriza zanash.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Robyn £675.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • treasurenile

  £335451.12

 • kingcashalot

  £238091.98

 • tunzamunni

  £97951.88

 • fruitfiesta

  £54763.92

 • lotsaloot

  £38179.87

 • cashsplash

  £12851.57

 • wowpot

  £8593.70