Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Hong Kong Tower

Kur vjen puna për të më të lartë të paguar rrotullime falas të mbajtur fitimet lojra slot, Hong Kong Tower është më e mirë që ajo ka një lojë anë jackpot që ju lejon për të fituar aksione të mëdha. kjo 5 game mbështjell slot është e bazuar në temën e kullave të larta në qytet metro të Hong Kongut që është ndezur me shkëlqim me drita blu dhe ofron një pamje të lë pa frymë të qytetit poshtë. Ka Tinguj gumëzhimë trafikut, sirenat e makinave të policisë dhe defekt era e rëndë që ju bën të ndiheni në majë të këtyre kullave. Kufijtë basteve në këtë vend i caktuar të fillojë me një minimum prej 20p per tjerr dhe një maksimum që është mbuluar në £ 100.

Rreth zhvilluesi i Hong Kong Kulla:

Zhvilluesi i kësaj lojë të mrekullueshme slot është ELK lojrave, një emër markë shumë popullor në industrinë e kazino që ka prodhuar disa lojë tema visually mahnitëse. Të gjitha lojrat e tyre të ofrojnë karakteristika unike bonus që rrit shanset e kunjeve të mëdha për të fituar.

Për lojë

Kjo linje rrotullime falas të mbajtur fitimet game slot është luajtur me simbole të tilla si ari 7, diamanti blu, rozë lule zambak uji dhe një pemë Bonsai gjitha prej të cilave paraqet traditën kineze. Simboli i lartë paguar është flori 7 se oferta 1500 herë Kunjit në 5 Simboli kombinim Win. Tjetër më të lartë është diamanti me 1000 kohët, lotus jep 500 herë dhe oferta pemë bonsai 200 herë Kunjit. Ka pesë-vlerë të ulët simbole të rastit që ofrojnë 80 herë aksionet secili me 5 landings simbol në një linjë pagese. Loja logo së bashku me simbolet e kuqe dhe blu yin-yang janë tiparet bonus në këtë lojë.

Rrota e qiellit: Kjo është lojë jackpot në këtë rrotullime falas të mbajtur fitimet slot dhe kjo mund të aktivizohet me tre ose më shumë landings kuqe simbol yin-yang gjatë një rrotullim. Ka tre nën-nivele secili me një rrotë gjigante qielli që ofron aksione të ndryshme fitues kur rrota ndalon në treguesin. blu, rrota gjelbër dhe të kuqe, ku ju mund të fitojë një pjesë maksimale prej 2000, 10,000 dhe 50,000 herë shumën tuaj.

Misteri Symbol: Kjo është një simbol bonus i kësaj rrotullime falas të mbajtur fitimet e çarë që shfaqet gjatë një rrotullim dhe zbulon në një simbol të ndryshme, kur lëkundet ndaluar. Kjo gjithashtu mund të zbulojë në blu yin-yang dhe kur tre simbole misterioze ndryshojë me bonus blu, ajo shkakton lojë çmim i parë.

përmbledhje: Kjo rrotullime falas të mbajtur fitimet tower bazuar slot game vjen me strategji të ndryshme të para-përcaktuar basteve që në mënyrë efikase të ju ndihmojë të fitojë të holla. Çmim i parë është showstopper me aksione të mëdha parash për të fituar me çdo rrotullim.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • kingcashalot

  £241755.10

 • treasurenile

  £99691.20

 • tunzamunni

  £98684.88

 • fruitfiesta

  £57959.60

 • cashsplash

  £16482.72

 • lotsaloot

  £10942.52

 • wowpot

  £9578.36