Kalaja Kacavjerrës | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS! Kalaja Kacavjerrës | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS!

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Kalaja Kacavjerrës

Askush nuk e do monsters, sepse ata janë të mërzitur, frikshme dhe të shëmtuar, por jo ato që ju mund të gjeni në Kalaja Kacavjerrës slot lojë në dispozicion në tonë Telefoni slots faturimit faqe. Kjo lojë ka disa funny dhe disa bukur kërkoni monsters ngjyra që ju do të bie në dashuri me. Ju mund të luajnë këtë në ndonjë Mobile slot games faqe me pesë makinë e saj dhe 25 linjat Win. Slot është vendosur në sfond të një kështjellë fantazma me një pamje të hënë e plotë jashtë dritares së një burg. Muzika, megjithatë, është një stil cartoon që heq frikëson off. Bast këtu fillon me £ 0.01, por maksimumi shkon deri në £ 1250 një rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Kalaja Kacavjerrës

Kjo lojë mërzitur pak që ju mund të luajë në një celular vend slot lojrave është zhvilluar nga Chance (NYX). Një i ri Kompania krijuese lojra online kazino zhvillimit me shumë vite përvojë dhe ekspertizë në teknologjitë e ndryshme të lojës.

Për lojë

Kjo lojë cartoon-style që ju mund të luajë në të preferuar celular faqen tuaj Slot Games ka simbolet e katër monsters të ndryshme. Yellow tre përbindësh me sy, green gjatë këmbë, vetme-eyed monster ngjyra bajukë dhe një vjollcë quhet Bato. përbindësh tre-sy paguan shpërblimin më të lartë të 350 herë shuma juaj në pesë të llojit të vet. Ka gjashtë simbole kartë nga 9 deri ACE që paguajnë fitore të ulëta monedhë. Ka dy simbole të veçanta që shkaktojnë karakteristika bonus. Ata janë të egër dhe të lojës logo simbolet. Të gjitha simbolet në lojë pagë nga e majta në të djathtë me efekte të mahnitshme animacion mbi fituar.

Bonus Feature Wild: Simboli i egër zëvendëson të gjitha simbolet e lojës përveç lojës logo. Ky funksion ju ndihmon të bëni një kombinim të zgjeruara fitues. Kështu më simbolet egra në rrotullat, më mirë është fitimet tuaja. Pesë simbole të egra gjithashtu të ju jap aksionet më të lartë të 500x e lojës së.

Bonus Scatter: Kur ju të luajnë këtë lojë në celular vend Slot Games, ju mund të gëzojnë funksion të saj shpërndaj shkaktuar nga lojës logo. tre, katër ose pesë prej tyre në rrotullat shkaktojnë nëntë, dymbëdhjetë apo pesëmbëdhjetë rrotullime falas. Ju gjithashtu merrni për të hapur disa dyer që tregojnë simbolet bazë përbindësh. Të gjitha monsters shpallura transformuar në egra gjatë rrotullime falas.

përmbledhje: Kjo është më e mira përbindësh themed lojë që ju mund të luajë në një celular vend Slot Games. Me shpërblime të ndryshme, ju lehtë mund të presin për të fituar një sasi të mirë të shpërblimeve. RTP i kësaj loje është 95.12%.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £2475.00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £373731.47

 • tunzamunni

  £43183.13

 • treasurenile

  £41110.96

 • lotsaloot

  £14022.16

 • cashsplash

  £6463.06

 • fruitfiesta

  £4986.55

 • wowpot

  £2305.77