Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Raging Rhino

Raging Rhino

Raging Rhino është një kafshë-theme bazuar automat që është zhvilluar nga WMS Gaming. The company is known for creating innovative slots and this time too it’s no different. Kjo është një 6 mbështjell slot dhe gjëja e parë që ju do të vini re në lidhje me slot është simbolet e saj ndryshe-vetëquajtur stolisur mbi një peizazh të Afrikës kafshë të egra. Në tërësi, ju keni një vend i caktuar të mrekullueshme në shërbimin tuaj që ju ofron me një numër të karakteristika interesante për të luajtur me.

Slot Jar

Merrni ndjenja e vërtetë e pyjeve nga Raging Rhino Slot Bonus

Raging Rhino

Ndryshe nga lojëra elektronike konvencionale online që kanë pesë lëkundet, Raging Rhino Slot Bonus vjen me gjashtë lëkundet dhe katër rreshtave. Si ju paraprakisht në nivele të ndryshme, ju merrni rreth 4096 mënyra për të fituar për të tokës në kombinime fituese dhe e përdorin ofron falas tjerr. Ka katër rreshtat e simboleve që rrit qëllimin për qese të fituar combos. Simbolet që kanë vlerë më të ulët të përbëjë 9, 10, J, Q, K, dhe A, ndërsa ato me vlerë më të lartë përfshijnë disa kafshëve të egra si mangustë, aligator, gatopard, baboon, dhe një rhinoceros. Të gjitha këto kafshë janë portretizuar me grafika e bukur.

Dielli vendosjen në sfond është simboli i egër në këtë automat. Ajo mund të shihet vetëm në e dytë të rrotullat pestë. Nëse ju jeni në gjendje të tokës diamant i madh me gaz, Tipari kryesor bonus do të jetë shkaktuar.

Shiko për shpërblimet si ju të luajnë Raging Rhino Slot Bonus

Pasi ju jeni në gjendje për të marrë simbolin shpërndaj e diamantë të madh, Tipari kryesor bonus do të aktivizojë. Nëse ju jeni në gjendje të tokës tre, katër, pesë dhe gjashtë diamante, ti do ta marresh 8, 15, 20 dhe 50 vishet respektivisht. për më tepër, ju mund të merrni shumëzuesit 2x apo 3x mbi fiton tuaja ekzistuese. Nëse ju jeni në gjendje të tokës e madhe simbol shpërndaj diamanti ju do të marrin rrotullime falas. Ju mund të tokës deri në gjashtë diamante dhe për të marrë vishet në vijim:

 • 3 karo: 8 rrotullime
 • 4 karo: 15 rrotullime
 • 5 karo: 20 rrotullime
 • 6 karo: 50 rrotullime

The interface e Raging Rhino Slot Bonus është një tjetër aspekt që e bën atë një kontakt mbi të tjerët. The interface është projektuar me ngjyra të ndritshme dhe audio ju jep një ndjenjë të vërtetë të pyllit me tingujt e zogjve chirping ose kafshët e egra. Opsionet gameplay janë mjaft të thjeshta.

Play Now

Nëse e doni slots kafshëve-themed, kjo Raging Rhino Slot Bonus është vendi i duhur për të tokës në dhe të fitojë disa pagesa të mahnitshme për veten.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Stuttle n vetëm fitoi në Starmania £ 10.880,00
 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £9000.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £2203.00
 • fitues-noimg Zych M vetëm fitoi në Shop fruta £ 2095,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Talbot S vetëm fitoi në Hong Kong Tower £ 1800,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • kingcashalot

  £801570.98

 • tunzamunni

  £83645.75

 • treasurenile

  £40334.64

 • cashsplash

  £30414.33

 • fruitfiesta

  £19802.21

 • lotsaloot

  £10439.86

 • wowpot

  £2394.57