Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Giant Gurë Kristali

Giant Gurë Kristali është një slot lëvizshme faqe game UK bazuar në temën e xhevahireve të çmuar me madhësi masive që mund të mbulojë tre lëkundet gjithë. Kjo lojë pesë reels ka dhjetë paylines që janë fikse. Slot është vendosur në sfond të një imazh të ndritshme blu me shkëlqim diamante të çmuar. Nuk është një muzikë mundi vazhdimisht duke luajtur sfond për të mbajtur ju aktive. Loja ka regjim opsion i quajtur si pasuri vishet ku ju mund të fitojë shpërblime me vlerë më të lartë. Bast në këtë lojë fillon me një vlerë më të ulët prej 10p, por në qoftë se keni ndjenja me fat, ju keni mundësi për të ngritur atë deri në një 500 £ një rrotullim. Ky varg bast bën lojë ideal për shumicën e lojtarëve.

Rreth zhvilluesi i Giant Gurë Kristali

Ky gur i çmuar çmuar themed UK slot lëvizshme faqe Loja është zhvilluar nga Bet Digital (NYX). Një kompani inovative lojra kazino krijimi me njohuri të gjerë dhe përvojë në teknologjitë e ndryshme të lojrave. Ata krijojnë lojëra duke përdorur platforma moderne që e bëjnë të mundur për përdoruesit për të luajtur në celular dhe tableta, si dhe.

Për lojë

Kjo UK Mobile lojë e mrekullueshme slot faqe është luajtur me simbole të ndryshme të gemstones çmuar. Rubin kuqe, sheshin e gjelbër smeraldi formë, ametist purpurt dhe safir blu e pasur janë simbolet bazë. Ruby paguan vlerën më të lartë monedhë të 5000 herë shuma juaj në pesë fitore simbol. Ka pesë simbole kartë nga 10 në Ace që paguan vlerën më të ulët mes monedhë 150 dhe 200 me pesë e një ulje lloj. Të gjitha simbolet në lojë paguajnë dy mënyra që të ju ndihmojë për të fituar nga një numër i madh i kombinimeve. Nuk ka simbole bonus ose karakteristika në këtë lojë,

Fortune Vishet: Ky është një opsion shtesë në lojë që ju lejon të hiqni monedhë ulët simbolet e kartës vlera. Këtu ju duhet të nivelit të lart një nivel për të hequr simbolin e një kartë. Pra, për të hequr të gjitha pesë që ju duhet për të nivelit të lart pesë herë. Çdo nivel rrit vlerën tuaj bast, por rrit aksionet fituese gjatë vishet.

Simbolet gjigant. Pasi të keni hequr simbolet me vlerë të ulët të këtij slot lëvizshme faqe lojës Mbretërinë e Bashkuar, gjitha pesë kartat janë zëvendësuar me simbole gjigande perlë. vjollcë, i kuq, e gjelbër, Teal dhe blu është simbolet gjigante madhësi që mund të shfaqen tani. Nga purple për Teal ju mund të fitojë nga 100x 500x për shumën tuaj, kur simbolet gjigante shfaqet.

përmbledhje: Me gemstones çmuar në rrotullat që e bëjnë lojë të duken të pasur, ju jeni të sigurt për të fituar nga kjo UK faqe celular slot. Me një RTP së 96.12%, ajo nuk është e vështirë për të bërë një shumë të mirë të fitimit këtu.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • kingcashalot

  £189584.51

 • tunzamunni

  £88250.09

 • treasurenile

  £40701.25

 • cashsplash

  £34871.20

 • fruitfiesta

  £16569.91

 • lotsaloot

  £10858.03

 • wowpot

  £10709.49