Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Snowflakes

ftohtë, crisp air of an icy tundra is gorgeously presented in this five reel slot with twenty-five fixed payline. Snowflakes is set on a dark wintry night, where the sky is filled with stars. Ky vend i caktuar është në dispozicion për të luajtur në Kazino Phone.

Rreth Developer

Ky vend i caktuar është zhvilluar nga Nyx (NextGen) and can also be played at Phone Casino. NextGen Gaming provides contemporary and customizable gaming solutions to both online as well as land-based casinos all over the world.

Për lojë

snowflakes

This game is playable at Phone Casino. Bastet mund të vendoset nga 30p në £ 600 per rrotullim. reels transparente janë të fiksuara kalojnë sfond e joshës, skenë dimri. Snowflakes e dizajne të ndryshme janë të butë shkon drejt tokës. Simbolet në rrotullat janë dhjetë snowflakes dallueshme në blu, ngjyrë të gjelbër dhe vjollcë. Ajo nuk mund të jetë e mundur për të gjetur dy snowflakes identike në natyrë, por këtu nuk është aq e vështirë. ndryshe, ajo mund të ketë qenë e kotë duke u përpjekur për të krijuar kombinimet fituese në këtë slot. Eight-point snowflake pays the most among the snowflakes and landing five on a payline will award you 400 monedha. The wild is the highest symbol and substitutes everything except the scatter. If five of these appear on a payline, ju do të merrni 500 monedha.

The other features include:

 1. Wild Wind- This feature occurs randomly, where up to five wilds are added on the reels before the reels stop spinning. Maximum one wild is added per reel.
 2. Icy Wild- This feature also occurs randomly after any spin, ku deri në pesë simbole mund të zëvendësohet në malet e egra. Maksimumi një simbol eshte zevendesuar per mbështjell.
 3. Frozen Wild pagesë Spin- Kjo është shkaktuar nga ulje tre, katër ose pesë ikona shpërndaj dhe ju do të merrni shtatë, dhjetë apo pesëmbëdhjetë rrotullime falas respektivisht. Nëse ndonjë egër shfaqet në kohën e rrotullime falas, ajo do të jetë i ngrirë në vend të saj për pjesën tjetër të rrotullime falas. Kjo gjeneron më shumë dhe më të mëdha combos fituese. Cfare ka me shume, ju mund të retrigger funksion duke u tre ose më shumë simbole shpërndaj për një bonus ekstra.

përmbledhje


Snowflakes është në dispozicion për të luajtur në Kazino telefon dhe ajo vjen me një RTP prej rreth 96.58% e cila është shumë e lartë. Ky vend i caktuar ka grafikë të shkëlqyer, fonogram qetësues, dhe një funksion pa tjerr që mund të krijojë mundësi më të larta të fitojë.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £242681.33

 • treasurenile

  £112652.12

 • tunzamunni

  £98872.59

 • fruitfiesta

  £58636.73

 • cashsplash

  £12967.03

 • lotsaloot

  £11868.75

 • wowpot

  £9770.25