Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

luchadora

Slot Thunderkick mundësuar, Luchadora është i bazuar në lojë supremely zbavitëse të mundje. megjithatë, kur është fjala për të mundje meksikan ku mundësit maskuar luftuar atë në brendësi të unazës, atëherë nuk mund të ketë asgjë më i këndshëm. Kjo Casino Phone Depozita lojë është e gjitha në lidhje me këtë formë të mundje.

Rreth zhvilluesi i Luchadora

Thunderkick Software është një kompani e lart dhe që vijnë që ka zhvilluar këtë Casino Telefon Depozitave lojë. Lojëra elektronike kazino projektuar nga Thunderkick (NYX) mbajnë tema të ndryshme të veçantë së bashku me gameplay të reja.

Për lojë

Kjo Casino Phone lojë Depozitave është luajtur duke përdorur themelore pesë lëkundet por secili me katër rreshta. Ju mund të bast në tridhjetë mënyra fikse në këtë Kazino Phone lojë Depozitave. Pozicioni i parë dhe i fundit i 1 dhe 5 rrotullat janë të shënuar me një katror ari. Kjo dhe të ndryshme postera mbi ngjarjet mundje të krijuar përshtypjen e një unazë mundje. Ju mund të zgjidhni shumën bast prej 10p në £ 100 në rrotullim. Simbolet me vlerë të lartë janë katër mundësit të ndryshme, Campeon misterioze dhe feisty. Disa perime që lidhen me Meksikën si speca dhe chillies përfaqësojnë simbolet vlerë më të ulët. Luca Smackdown dhe Luca Bonus icons janë dy simbole bonus pranishëm në këtë lojë.

Karakteristika të ndryshme të kësaj loje Casino Telefon Depozitave janë:
Corner Pozicionet- Çdo e mundës, nëse gjatë tokat kryesore lojës në ndonjë prej pozicioneve të shënuara qoshe, atëherë atë së bashku me simbolet e tjera identike të pranishëm në rrotullat kthehet në malet e egra. Ju gjithashtu mund të ketë katër wilds të ndryshme në qoftë se ju e tokës të gjitha katër mundësit në të katër pozicionet e qoshe. Malet e egra mund të zëvendësojë simbolet e tjera përveç simboleve bonus. Ju jeni në gjendje për të formuar kombinime të mirë fituese për shkak të këtë funksion.
shumëzues- Luca Smackdown do të shfaqet vetëm në rrotullën 5 në lojë kryesore. Nëse kjo ndodh, atëherë ju janë dhënë deri në 15 rrotullime falas së bashku me deri në 15 herë shumëzues.

rrotullime falas- ulje 3 ose më shumë Luca Bonus simbol do të shkaktojnë këtë funksion. Ti do ta marresh 7, 11, ose 15 rrotullime falas për marrjen 3, 4, ose 5 icons bonus. Pozitat qoshe janë të gjallë gjatë kësaj funksion dhe në qoftë se një mundës tokat atje, atëherë ajo kthehet në një egër dhe mbetet e egër deri në skajet funksion.

përmbledhje

Luchadora është një vend i caktuar i madh vizualisht dhe gjithashtu sa i përket gameplay është e shqetësuar. Loja krenohet me karakteristika të madh bonus që janë zbavitëse dhe të dobishme too.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • fitues-noimg Cullen K vetëm fitoi në Slots o Gold £1200.00
 • kingcashalot

  £186646.63

 • tunzamunni

  £87666.97

 • treasurenile

  £80818.96

 • fruitfiesta

  £14556.11

 • wowpot

  £9446.15

 • lotsaloot

  £6929.23

 • cashsplash

  £5155.88