Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Sam në plazh

Sam në plazh

Tifozët Slot Machine në vëzhgim për Lirë Vegas Slots janë në për një trajtojnë me këtë lojë amazing slot atë NYX (ELK) ka dalë me. Kjo lojë slot (Sam në plazh) është një vazhdim të lojës popullore slot Electric Sam dhe karakteristika të njëjtin karakter qendrore, Sam Troll. Në këtë lojë slot, Sam, gruaja e tij Sandra dhe vajza e tij Maggie po vizitojnë Sam Xha përhap në Karaibe. Kjo Slot lojë falas Vegas është një trajtojnë vizuale me qetësues tingujt e valëve në sfond për të teleport ju menjëherë në një plazh. tunduar mjaftueshme? Le të lexojmë për të gjetur më shumë rreth lojës.

Rreth zhvilluesi

Play Now

NYX (ELK) studio është i bazuar në Stokholm. Kjo kompani me bazë suedeze është themeluar në 2012 dhe është vazhdimisht duke e bërë vendin e vet në mesin e komunitetit lojrave globale me teknologjinë e saj të fundit dhe lojra me cilësi të mirë.

Për lojë

Kjo lojë falas Vegas Slots (Sam në plazh) ka 5 reels, 3 rreshtave, dhe 243 paylines. Varg You coin fillon nga një bast minimale prej vishet 20P dhe shkon deri në 100 me rrotullim. Kjo lojë ka një çmim i parë masiv të 2, 27,520 monedha. Nuk janë simbole të ndryshme në rrotullat që ju shihni. Sam, së bashku me anëtarët e familjes së tij janë simbolet me vlerë të lartë për lojë ndërsa simbolet e me vlerë të ulët përfshijnë Yellow Sea Stars, Bells artë, Orange Gaforret dhe Blue Seahorses.

Free Vegas Slots

Nuk është një tipar emocionuese 'Beach Memories Respin' e cila vjen në lojë në qoftë se ju merrni të gjitha katër anëtarët e familjes në rrotullat në të njëjtën kohë. Ky bonus tjerr kthen të gjithë anëtarët e familjes në Sticky Wilds dhe ju merrni një rrotullim të lirë.
Një tjetër tipar fun në këtë lojë Pa pagesë Vegas Slots është 'Electric Treats ". Çdo anëtar i familjes ka një nga këto trajton dhe ata janë:
Sam - Get simbolet 3x Sam dhe të fitojë një Wild Sticky
Maggie - simbole 3x Maggie mund të shpëtoj nga të gjitha simbolet tuaja me vlerë të ulët në rrotullën
Sandra- 3x simbolet Sandra do të ju lejojnë të fitojë një koeficient që rrit shumën tuaj bast për shumë më shumë
Uncle Ted- Shumëzues i 2x apo 3x nëse ju merrni simbole Uncle Ted në rrotullime falas.

Play Now

përmbledhje

Një vlerësim i 5 të kësaj loje të shkëlqyer pagesë Vegas Slots. Kjo lojë ka një RTP prej gati 97% dhe fillestar dhe ekspertët ashtu mund të luajnë këtë lojë me shumë lehtësi. Loja mund të kandidojë në kompjuterin tuaj, mobiles madje dhe tableta. Pra, shkoni check it out TANI!

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £241939.26

 • treasurenile

  £101789.12

 • tunzamunni

  £98725.16

 • fruitfiesta

  £58126.56

 • cashsplash

  £19137.88

 • lotsaloot

  £11126.68

 • wowpot

  £9619.30