Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Joker Pro

Joker Pro

Ka sjellë emri në një buzëqeshje në fytyrën tuaj? Sigurisht që ky emër gjithmonë bën. Joker Pro është një lojë e gjallë dhe shumë ngjitëse e aftësive dhe të zemrës pounding audio. Ajo tregon ngjyra bombastike .Të eksitim me siguri do të kandidojë tuaj puls-shkallë të lartë. Pse jo? NetEnt e ka bërë këtë realitet tronditës në tavolinën e punës tuaj një trajtojnë vërtetë.

jenë të përgatitur – Ajo do të grip ju me karakteristikat e tij tepër të paqëndrueshme të fitojë në çdo lëvizje.

Rreth zhvilluesi

play now

Kjo është sigurisht krijimet më të mira të zhvilluara nga NetEnt-së . Makinat paqëndrueshme slot, lë pas dore tregon të aftë dhe të teknologjive të larta në fund kanë përzier më të mirë të shumë.

NetEnt ka krijuar një platformë të mahnitshme të lëvizshme dhe e bën të lehtë për të luajtur lojëra elektronike në internet. Ekipi ka hulumtuar dhe kanë vënë së bashku të rritur mundësitë e nivelit të bast, si dhe.

Sigurt të fitojë mundësi është në fakt një mundësi me Joker pro.
Game play
Loja është e thjeshtë dhe e qartë.

The Joker pro është e treta loja më slot në kërkesën në World Wide Web. Një avantazh mbi tjetrin, makinë nuk është vetëm një lojë tradicionale slot, por ajo ka një 1000 Koha fituar mundësi për lojtarët e saj. Kjo lojë unik Slot ofron player saj tradicionale 5 mbështjell dhe 10 mbështjell slot lojë options.

Free Spins no Download

Lojtaret mund të përdorin një sërë simbole të egra të cilat shfaqet në 2 mbështjell, 3 mbështjell dhe 4 mbështjell. Këto zëvendëson simbol tjetër përveç simbolet shpërndaj. Simboli shpërndaj ofron Joker Pro një ri-rrotullim. Simboli shkopinj në mbështjell deri të vishet pro ri Joker.

Kjo lojë ka karakteristika të shkëlqyera të fituar dhe qëndron përpara të gjithë konkurrentët e saj.
Nëse lojtari zgjedh butonin maksimum bast të tjerr automatikisht rrotullat me 'vlerën e caktuar, niveli maksimal bast bëhet 10. Ai po ashtu mund të zgjidhni butonin e informacionit për të parë linjat fituese në dispozicion të tyre. Lojtar mund të aktivizoni tiparet e kundërt mbështjell. Lojtar mund të zgjidhni një maksimum deri në 1000 rrotullime. Simboli më i lartë vlerë të diamanti. Lojtaret duhet të sigurojë këtë për shpërblime paraprakisht.

play now

përfundim

Kjo lojë tantalizing jep lojtar e saj të gjithë një mundësi serioze për të shënuar fitore Mega .Të gamer mund të merrni pak i hutuar për shkak të temës papërmbajtshëm dhe jo pse? vëmendja rrëmbyes siguri ka nevojë për vëmendje dhe kjo është një ndarje të drejtë.
Ejani të gëzojnë tronditje dhe bujare fitore spot hot nga lojën tonë Master Joker pro !

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Robyn £675.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • kingcashalot

  £240377.61

 • treasurenile

  £171541.08

 • tunzamunni

  £98410.35

 • fruitfiesta

  £56241.15

 • cashsplash

  £10906.94

 • lotsaloot

  £10826.36

 • wowpot

  £9121.99