Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

E pra e mrekullitë

Nëse e doni magjike, fantazitë dhe përralla atëherë ju do të duan asgjë lidhur me të. Edhe një kazino slot lojë për këtë çështje. Dhe pra e Mrekullive është pikërisht se, me një temë të bazuara në magji të pastër. Në këtë telefon lojëra elektronike faturimit loje vend, nuk ka reels të tjerr ose paylines ku simbolet duket. Në vend të kësaj, simbolet vijnë nga brenda pusit dhe noton në ajër sipër. Ju fitoni kur tre të një lloji simboleve të dalë. Nuk ka asnjë vend i caktuar tipike në këtë lojë, por një mirë magjike është një bazë për paraqitjen simbol. Ajo ulet poshtë një pemë në një pyll magjepsur me fireflies dhe dritat magjike rreth. Bast fillon me 10p, por ju mund të zgjidhni vlerë tjetër monedhë të ndryshme deri në £ 100 per nga ana e tij.

Rreth zhvilluesi i pra e mrekullitë

Ky projektuar magjike telefon slots faturimit faqe lojë e mahnitshme është zhvilluar nga Thunderkick (NYX). Ata janë një nga më të mëdha në internet ofruesit e lojrave kazino në botë me përvojë të pasur dhe aftësi në teknologjitë e ndryshme të lojrave.

Për lojë


Simbolet e kësaj loje telefoni slots faturimit vend janë magjike gurë të ndryshme me ngjyra të ndezura me guralecë. Ka shtatë forma të ndryshme me ngjyrë dhe të pebbles. Pebbles lartë që paguajnë janë të kuqe rrethore me një gur i çmuar në qendër të saj. Ai ju paguan me 5000 herë shuma juaj kur shtatë i duket nga pusi. Ju duhet të përputhen me një minimum prej tre të një simboli lloj për të bërë një kombinim fitues. Një total prej shtatë simboleve mund të shfaqen në ekran. Ka një numër shumëzues gdhendur në gurë rreth pusit. Ju keni 1x, 2x, 4x, 8x, 16x dhe 32x që ju mund të fitojë si ju përparim në lojë.

Bonus Wild: Nuk është një simbol i bardhë me guralecë me një W gdhendur mbi të. Ky është simbol i egër i këtij telefoni lojëra elektronike faturimit loje vend. Ajo zëvendëson të gjitha pebbles dhe dy Wilds hequr të gjitha simbolet në pikëpamje. Kur kjo ndodh, ju mund të bëni një fitore të madhe dhe të gjitha shtatë simbolet janë zëvendësuar me të reja.

Fairy Bonus: Gjatë lojës, një zanë rastësisht arrin dhe qëndron aty për një kohë. Gjatë qëndrimit të saj, në qoftë se ju nuk do të bëjë një combo fitues, ajo përhapet shkopin e saj dhe e bën një numër të caktuar të simboleve me ngjyra të ndezura. Këto simbole janë hequr dhe ato të reja zëvendësuese të dalë nga pusi. Kjo ju ndihmon të shënuar ato fitore të mëdha.

përmbledhje: Ky telefon slots faturimit faqe Loja ka një shumë të surpriza magjike që ju mund të fitojë nga. Loja ka grafika e mahnitshme 3D që do t'ju joshur në të.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • kingcashalot

  £241152.38

 • treasurenile

  £189833.82

 • tunzamunni

  £98566.48

 • fruitfiesta

  £57022.42

 • lotsaloot

  £10339.80

 • wowpot

  £9340.38

 • cashsplash

  £6230.39