Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Duck lerosur

Duck lerosur

tregon kartonave dhe filma janë një zhanër që nuk është i kufizuar për fëmijët. Edhe ne të rriturit duan ata sa më shumë që fëmijët tanë të bëjnë. Kjo është arsyeja pse ata janë kaq të njohura dhe të lehtë të bëhet i preferuar për miliona. Të sjellë një koncept të tillë të mrekullueshme të lojrave kazino është e mundur më të mirë me lojëra elektronike. Duck Scruffy është një lojë të bazuar në një temë të tillë të fun-mbushur që ju do të duan për të mbajtur të luajtur. Në këtë Slots jackpots lojë më të mirë, ka pesë reels dhe 25 paylines që janë aktive gjatë gjithë kohës. Sfondi është një liqen i bukur me lotuses dhe një bretkocë qesharake keq sytë. Sfond muzikë është një karikaturë vetëquajtur jazz udhë. Ju mund të bast me shumën filluar 25p dhe të shkojnë deri në një maksimum prej £ 250 çdo rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Duck lerosur

NetEnt, një pionier në industrinë online kazino lojrave është zhvilluesi i këtij fun mbushur lojë fati. Ata kanë qenë në këtë industri që prej agimit e lojrave në internet dhe të kenë ekspertizë në teknologjitë e ndryshme të përparuara të lojrave.

Për lojë

Në këtë karikaturë themed mirë Slots jackpots lojë ka katër simbole bazë nga një familje e rosë. Veshjet babai si një biznesmen, një nënë është një shtëpiake, një i ri të shkollës së mesme dhe një fëmijë shkollë shkon. Babai ju më paguan, kur pesë nga simbolet e tij të tokës nëpër një linjë pagese. Ju janë dhënë 400 herë shtyllën e pastaj. Simbolet kategorinë më të ulëta janë të J, K, Q dhe A e kartave që shfaqen në predha vezë të thyera. Rikë shëmtuar dhe një rrotullime simbol lirë paraqesin dy karakteristika kryesore bonus të lojës.

Feature Wild: Rikë shëmtuar është simbol i egër i kësaj Slots jackpots lojë më të mirë në atë të duket si një simbol i rregullt, kur nuk është pjesë e caktuar fitues. Por kur ajo shfaqet në një kombinim fitojë, ajo zgjeron për të mbuluar gjithë mbështjell. Kështu që shanset e gjetjes fitore të mëdha dhe mega janë më me simbol të egra në këtë lojë. Simbolet më të egra kombinimet më të lartë fitues.

Pa pagesë Bonus Vishet: Ky është tipar shpërndaj i kësaj Slots jackpots lojë më të mirë dhe të lirë vishet çmime simbol karakteristika të ndryshme bonus. Kur tre ose më shumë nga ky simbol shfaqet, ajo shkakton karakteristika bonus. Ju do të merrni çdo një nga pesë shpërblimet që mund të ju japin rrotullime falas së bashku me funksion shtesë. Nuk janë shumëzuesit, simboli heqjen, kolosale të egra, tipar të dyfishtë dhe të egra të rastit.

përmbledhje: Me karakteristika të ndryshme bonus dhe karaktere vizatimor, kjo e mirë Slots jackpots lojë ofron argëtim së bashku me shpërblime të mëdha.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Malone D vetëm fitoi në Roulette live £ 9000,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 7000,00
 • fitues-noimg Ellis W vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £ 2203,00
 • fitues-noimg Grimshaw C vetëm fitoi në Riches ylber £ 2000,00
 • fitues-noimg Terry N vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £ 1920,00
 • fitues-noimg Çmimi E vetëm fitoi në Pushimet e pranveres £ 1653,00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £ 1580,00
 • fitues-noimg vesh K vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1550,00
 • fitues-noimg Liogerpusis R vetëm fitoi në Jewel Strike £ 1320,00
 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Slots o Gold £1230.00
 • fitues-noimg Jackson J vetëm fitoi në Gonzo's Quest Touch™ £1150.60
 • fitues-noimg Dziegiel M vetëm fitoi në Starmania £1123.00
 • kingcashalot

  £190744.42

 • tunzamunni

  £88484.36

 • treasurenile

  £41861.16

 • cashsplash

  £28276.25

 • fruitfiesta

  £17528.38

 • lotsaloot

  £12418.47

 • wowpot

  £11203.24