Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Theatre of Night

When it comes to a slot game with a magical and rich graphical content, nothing beats Theatre of Night set in the backdrop of enchanting midnight woods with colorful flowers looking bright with fireflies all around. This is the best mobile slot played with five reels, three rows and ten paylines that are fixed and has an amazing slow jungle beat music playing in the background. There are many attractive symbols in this game that offer wonderful animation when they appear as part of winning combinations. The betting amount in this game starts with 25p and goes up to a max of £250 per spin.

About the developer of Theatre of Night

This best mobile slot game was developed by (NYX) Next Gen, one of the world’s largest online casino games developer with a different variety of slot games in their list. They are a company with rich experience of over twenty years in this industry and that has made them perfectionists in game designing.

Për lojë

Çfarë e bën këtë lojë slot celular më i mirë është simbolet e saj tërheqëse, me animacion të bukur gjatë kombinimet fituese. Nuk është një zog me krahë gaz, një lule rozë dhe një flutur me ngjyra të ndezura verdhë-gjelbër me zog paguar aksionet e lartë e 400 herë mbi të fitojë pesë simbol. zemër, lopatë, diamanti dhe klubi e luajnë kartat janë më pak të paguajnë simbolet me 50 herë për zemrën dhe diamanti, dhe 35 herë për klubin dhe lopatë. Këto simbole janë në formën e Gurë Kristali i çmuar me të kuqe, vjollcë, ngjyra blu dhe jeshile. There is an ornamented golden frame with the word WILD written on it in golden letters and this is the only bonus symbol of the game.

Bonus Wild: This feature is represented by the golden ornamented frame and it substitutes for all the symbols in the game. This appears on all reels during a spin except on reels five and one during the base game, megjithatë, during free spins wild appears even on the excluded reels.

Rrotullime falas Scatter: Another reason that makes this game the best mobile slot is its free spins feature that gets activated when wild symbols appear on middle three rows. You will be awarded six spins during which the third reel becomes a stacked wild offering more big wins.

përmbledhje: This is called the best mobile slot not just because of the stunning graphics and animation but the kind of bonus features that it offers from which you can win lots of money.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Robyn £675.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • kingcashalot

  £238746.31

 • treasurenile

  £143910.99

 • tunzamunni

  £98083.49

 • fruitfiesta

  £55088.85

 • lotsaloot

  £9195.06

 • wowpot

  £8768.82

 • cashsplash

  £5563.60