Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Duke u kthyer totems

Ancient tradita amtare amerikane dhe qytetërimit Mayan janë më të biseduar rreth subjekteve në klasat e historisë për shkak të disa mistereve bashkangjitur me ta. Dhe çfarë është më e mirë se të qenit në gjendje për të marrë një paraqitje e shkurtër e që në një e mirë rrotullime falas bonus casino slot lojë. Duke u kthyer Totems është një 5 game mbështjell me 11 paylines fikse dedikuar për indianëve të kuqe dhe Mayans dhe ofron një sfond të bukur të një shkretëtirë qetë, ku një vend i caktuar me pesë totems secila përfaqëson një shtjellë është ngritur. Çdo totem ka 3 simbole që përfaqësojnë 3 rreshtave të ndryshme dhe tjerrin horizontalisht në pozicionet e tyre stacionare. Loja ju lejon të bast nga 10p në një sasi max prej £ 100 në rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Totems rrotulluese:

Zhvilluesi i kësaj teme të lashtë në bazë më të mirë të lirë vishet bonus kazino lojë është Thunderkick, një kompani inovative kazino të njohura për shumë lojëra elektronike të tilla të mrekullueshme luajtur nëpër botë. lojrat e tyre janë luajtur në qindra faqet e internetit nga përdoruesit në të gjithë globin.

Për lojë

Kjo e mrekullueshme mirë rrotullime falas bonus casino slot është luajtur me vetëm shtatë simbolet dhe ata janë Tiger maskë fytyrën, zog zemëruar, kafshë, grua, burrë dhe një shkaba gjumi. Simboli i lartë paguar është Tiger fytyra me 1000 herë turrën e druve për kur pesë simbole shfaqet në rreshtin e mesme të lëkundet. Ekziston edhe një simbol bonus përfaqësuar nga shkaba fytyrën me ngjyra të ndezura Ë mbi fytyrën e saj. Pjesa më e mirë e kësaj loje është se ai paguan dy mënyra për të fituar kombinime, që është nga e majta në të djathtë dhe nga djathta në të majtë.

Fjetur Feature Wild: Shkaba luan një rol të dyfishtë në këtë rrotullime falas lojë më të mirë bonus kazino; një si një simbol bazë në mënyrë të fjetur dhe tjetri ashtu si i egër, kur ajo është e zgjuar. Shkaba fjetur bëhet aktiv vetëm kur një marramendje të bëhet një mbështjell thunder dhe të gjitha Wilds në atë mbështjell bëhet aktive dhe të ofrojnë të fituar kombinime.

Thunder Reel Feature: Simbol për këtë tipar bonus është e përfaqësuar nga një gjarpër të mprehtë zigzag dhe kur ajo shfaqet gjatë një rrotullim, e gjithë mbështjell bëhet bubullima mbështjell dhe aktivizuar fjetur egra. Tipari pastaj shkakton një rrotullim të lirë gjatë të cilës mbështjell qëndron në mënyrë të bubullimës aktivizimin ndonjë wilds të tjera që shfaqen gjatë asaj rrotullim.

përmbledhje: Kur është fjala për zgjedhjen e një të mirë rrotullime falas bonus casino slot lojë, kjo është një nga zgjedhjet popullore për shkak të mundësive të mëdha fituar dhe të dyanshëm paguajnë aftësinë e saj.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Robyn £675.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • fitues-noimg Cascarino K vetëm fitoi në Riches ylber £500.00
 • kingcashalot

  £240243.22

 • treasurenile

  £168815.03

 • tunzamunni

  £98386.28

 • fruitfiesta

  £56161.86

 • lotsaloot

  £10691.97

 • wowpot

  £9085.97

 • cashsplash

  £9083.15