JOIN TODAY,500+ GAMES,
100% Up to £/$/£200 Deposit Match Bonus, SIGN UP NOW!

Lojtarët e rinj vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus, kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Në dispozicion në vetëm lojëra të zgjedhura. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit.Kushtet e plota të aplikojnë.

Kathmandu | 100% Welcome Bonus

">-->

Përvojë e vërtetë Lojra zbavitëse dhe të fitojë një udhëtim në Nepal dhe Gamble gjithë së bashku rrugën

This 5 Reels and 9 Paylines game is based on the capital city of Nepal – Kathmandu. On the reels you will find symbols that evoke the spiritual nature of the city, elegantly capturing the magnificent sights and sounds of this wonderful city. The game is a popular choice for players looking for the Vegas Casino quality of gameplay, without having to actually go there!
Bets can start from 0.01p up to 0.50p per payline, and players can place up to 20 coins on each payline. With the biggest jackpot starting at 6,000 coins, followed by another at 1,000 coins, this game delivers all the fast paced cash slots action we’ve come to expect from Microgaming.
Biggest Jackpot Starting at 6,000 Coins

Online Argetime Turistike Casino për të Shiko për në Katmandu në Slot Jar

Kathmandu is a historical city and a major tourist attraction. The game has similar attractions that the player should always look for in order to win.
Wild Symbol: This is the Prayer Drum symbol and pays the largest amount of 6,000 credits but you can get as much as 120, 000 credits if you opt to play a bet of £2 per line. The drum symbol is able to replace all the other symbols except the scatter bell symbols. The other wild symbol in this Vegas Casino game is the Temple.
The scatter symbol is the Bell Symbol. If three to five of these symbols appear; it activates the free spins feature. This feature is very important in this Vegas Casino game.

Kathmandu

The free bonus features are the free spins:
Karakteristika bonus janë aktivizuar nga simboli shpërndaj
If you get 3 or more bell symbols the free bonus features becomes activated
You win 15 free spins, and each spin has a random multiplier that ranges from 3 to 5
Ky funksion mund të riaktivizohet në qoftë lojtar merr tre ose më shumë simbole shpërndaj
A more interesting twist in this Vegas casino game is that the Temple becomes a Wild symbol and substitutes all the other symbols except the Bells.
The gamble feature: This is activated when you choose the gamble option at the end of a winning spin. You can either chose to gamble on the card colour, or the suit and either double or quadruple your wins respectively – or lose the lot entirely if you guess wrong!

Kthehu tek Lojtaret dhe pagesa e mundshme me Fitues Features në Slot Jar

This Vegas casino game has a top jackpot of 6000 coins, as well as a secondary jackpot of 1,000 coins. The wild symbols also have potentially large pay-outs reaching as high as a £120,000 cash prize win!
With payouts like this, loads of winning features, as well as an average Return to Player of over 96%, players have a great chance of actually winning a huge cash prize to make Vegas Casino players jealous at Slot Jar!
 No Deposit Slots And FREE Casino
Planet e Slot Jar asnjë depozitë Demo Mode Slots dhe kazino falas

Luaj Tani

Fituesit me fat

 • winner-noimg Aaron T. Won
  Playing : 108 Heroes Multiplier Fortunes
  $ 84,198.00
 • winner-noimg William F. Won
  Playing : Shangri La
  £ 46,080.00
 • winner-noimg William F. Won
  Playing : Starmania
  £40,960.00
 • winner-noimg Natalie C. Won
  Playing : Live Automatic Roulette
  £ 36,000.00
 • winner-noimg William G. Won
  Playing : Foxin Wins
  £ 31,250.00
 • winner-noimg Neil B. Won
  Playing : Premier Roulette
  £ 29,850.00
 • winner-noimg Robert D. Won
  Playing : VIP Roulette
  £ 27,600.00
 • winner-noimg Petra S. Won
  Playing : Foxin Wins
  €26,625.00
 • winner-noimg Christopher B. Won
  Playing : Ted
  £25,400.00
 • winner-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £25,000.00
 • winner-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $ 25,000.00
 • winner-noimg Ali K. Won
  Playing : Starburst
  £ 24,950.00
 • winner-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £18,400.00
 • winner-noimg Chris T. Won
  Playing : Panda Pow
  £ 17,850.00
 • winner-noimg Arron B. Won
  Playing : Starmania
  £ 16,960.00
 • winner-noimg William G. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £15,600.00
 • winner-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £14,000.00
 • winner-noimg Ryan S. Won
  Playing : Monster Wins
  £ 12,800.00
 • winner-noimg David S. Won
  Playing : Napoleon - Rise of an Empire
  £ 12,720.00
 • winner-noimg Stanimir M. Won
  Playing : Vikings
  £ 12,640.00
 • winner-noimg Karen M. Won
  Playing : Rainbow Riches
  £ 12,500.00
 • winner-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Book of Oz
  $12,500.00
 • winner-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,320.00
 • winner-noimg Ali K. Won
  Playing : Fishin Frenzy
  £12,100.00
 • winner-noimg Paul Julio E. Won
  Playing : Fairytale Legends: Mirror Mirror
  $12,000.00
 • kingcashalot

  £794236.37

 • ">-->
 • treasurenile

  £65794.51

 • tunzamunni

  £48924.86

 • lotsaloot

  £23479.23

 • wowpot

  £7547.01

 • cashsplash

  £5399.08

 • fruitfiesta

  £2609.83