Finn and the Swirly Spin™ | SMS Casino Mbani What You Win | Slotjar Finn and the Swirly Spin™ | SMS Casino Mbani What You Win | Slotjar

Join sot - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Finn dhe Spin Swirly

Mundësuar nga NetEnt, Finn dhe Spin Swirly është një vend i caktuar vendoset në 5×5 rrjetit me Klasterin paguan. Loja Irish-themed mund të luhet në të gjitha pajisjet nëse desktop, smartphone ose tabletë. Ajo mund të të shpërblejë me fitore të njëpasnjëshme, kur ju të merrni një rrotullim të fituar. Ju mund të bast kudo midis 10p në £ 200 per rrotullim dhe merrni përfshiu nga një Leprechaun magjike në Emerald Isle. këtu, ju do të shpërblehet me shumë karakteristika bonus në çdo SMS Casino Mbani What You Win. Përdorni katër shkaktuara rastësisht karakteristika lojë bazë që ofrojnë wilds shtesë, Simbolet shkatërruar me një ortek, Linja e simboleve mundësojnë shtuar fitore dhe simbol transformimet Përveç rrotullime standarde pa funksion.

Get fat me këto simbole: SMS Casino Mbani What You Win

Slot përmban simbole të mbështjell si maç, zemrat, clovers katër-fletë, Horseshoes fat, acorns dhe rubies. Star bën për simbol të egra dhe zëvendëson të gjitha simbolet me përjashtim të shpërndaj kyçe. Fiton me simbolet e egra mund të mbivendosen. Pasi fiton të vlerësuar, simboli shpërthejnë dhe zhduket. Ju mund të bëjnë lloje të ndryshme të fiton, ato me një egër dhe ata pa një të egra. Në SMS Kazino Mbajeni atë që ju Win, çdo fitore shkakton një gjë apo dy në bazë të llojit të fitojë. për shembull, fiton me i egër do të shpërthimit simbolet shkatërrojnë vertikalisht, si dhe të vendosura horizontalisht rreth tij, ndërsa fiton pa egra mund të krijojë një vend për një egër e re të formohet në vend të një shpërtheu.

Në Finn dhe të çarë Swirly Spin, ngjitet egër përfaqësohet nga medaljes të artë që mund të shfaqen në kohën e Lava varr lirë funksion tjerr dhe ndryshe nga ylli egër; ky simbol mund as të shkatërrohet dhe nuk do të shpërthejnë simbolet rreth tij. Ju mund të shkaktojnë lirë vishet simbol kyç funksion, kur ju të merrni atë në pozicionin e qendrës në kohën kur nuk ka më shumë kombinime të mundshme fitues.

 

Në SMS Kazino Mbani Çfarë ju fitoni nga zhbllokimin karakteristika të tjera

Edhe kur ju zgjidhni një rrotullime lojë falas, numri i përgjithshëm i çelësave nuk do të zvogëlojë në metër kyçe. Edhe pse ju mund të zgjidhni një lojë në fillim, ju mund të merrni me fat dhe zgjidh më shumë pasi ka luajtur një numër të caktuar të raundeve. Si ju të luajnë shtesë rrotullime falas karakteristika në të SMS Kazino Mbani What You Win, ju zbulohej në këtë mënyrë:

Star Bar

Lava Lair

Lucky Mug

Golden Pot

Për të përmbledhur

Pasi ju merrni duke shkuar, ju do të gjeni këtë vend i caktuar mjaft e lehtë për të luajtur. Loja është një e reja dhe mund të quhet një lojë të mesme variancës lejuar për fitore të mirë. Në SMS Kazino Mbajeni atë që ju Win, që ju të merrni një shans për të fituar 420 herë bast tuaj origjinale në secilën nga karakteristikat e rastit dhe për të marrë 500 herë bast tuaj në çdo rrotullim të lirë në çdo pagesë vishet funksion.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Heppelthwaite J vetëm fitoi në Wish Upon A Jackpot £5002.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në Roulette live £ 2730,00
 • fitues-noimg Oliveira M vetëm fitoi në DoublePlay SuperBet £2072.00
 • fitues-noimg Hale S vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • fitues-noimg BIRCHALL R vetëm fitoi në Riches ylber £ 1000,00
 • Kidargcslot

  £371371.46

 • tunzamunni

  £42712.52

 • treasurenile

  £41479.20

 • lotsaloot

  £27932.69

 • cashsplash

  £11032.45

 • fruitfiesta

  £4261.10

 • wowpot

  £1835.16