Join sot - Gamble në Mobile Phone

100% Mirë se vini bonus deri në £ 200

Botërore Jurassic

Dinosaurët frikshme dhe të rrezikshme të librit të Michael Crichton-së janë kthyer për të trembë të gjithë ne. megjithatë, sipas Jurassic Botërore Slot Rishikimit, dinosaurët fuqishëm do të bëjë që ju të pasur këtë herë. Microgaming prezanton këtë krijuese të re- projektuar Video slot Botërore Jurassic për kazinotë.

Lojtarët kanë për të goditur dinosaurët të rezultojë në të fituar prizes.This dajak Slot Machine është ndërtuar me 5 reels dhe i jep lojtarët dajak 243 mënyra për të fituar një fitore të madhe. Harton metalike mbështjell janë të vendosur edhe kundër vizionin e bukur e strukturave parkut. Kjo lojë slot mund të luhet me një bast minimale prej £ 0.30 dhe një bast maksimale prej £ 7.20.

Jurassic Botërore Slot Rishikimi- simbole të rrezikshme

Jurrasic World

The 4 Simbolet me vlerë të lartë të bëjnë me karaktere nga filmi Jurassic Park; ndërsa vlerat më të ulëta janë të përfshira nga dinosaurët rrezikshme si VelociRaptor, a Stegosaurus, a pterodactyl dhe Tyrannosaurus.

Go Wild në Jurassic Botërore Slot Machine

Sipas Jurassic Botërore Slot Rishikimit, simboli i egër është logo Jurassic Botërore. Ky simbol mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera se simbol shpërndaj. Nëse ky simbol është pjesë e një kombinimi fitues, atëherë lojtari është dhënë pagesa të mëdha. për më tepër, simboli egër duket të jetë bërë pirg deri në dhjetë simbole të larta!

Bonus Features Of Jurassic Botërore Slot Rishikimit

Jurrasic World

Feature Indonimus

Ky funksion Indonimus merr shkaktuar rastësisht gjatë lojës bazë kur lojtarët janë në gjendje për të arritur një fitore nga tre deri në pesë herë të kunjit të tij. Ky funksion mund të bëjë lojtarët të rritet deri në 1000 × të shumës së kunjit.

Scatter Dhe rrotullime falas Feature

Insekti mushkonjë perceptohet si simbol shpërndaj të kësaj Slot lojë Jurassic Botërore Shqyrtues. Të rrotullime falas funksion merr shkaktuar nëse lojtarët janë në gjendje të bëjnë ato tokën në grupe 3 ose më shumë në ekran. Kur ky funksion merr shkaktoi, lojtarët janë ofruar për të zgjedhur nga tre vende të ndryshme. Lokacioni i cili do të vizitohet nga lojtarët është zgjedhur në mënyrë të rastësishme, derisa lojtarët e aktivizuar këtë funksion pa centrifugimit 16 ose më shumë herë pas të cilës ai mund të zgjedhin atë. Detajet e vende të ndryshme në Jurassic Botërore Slot Rishikimi janë si më poshtë-

 • Gyrosphere Valley- Në këtë vend, 10 rrotullime falas janë dhënë për lojtarët së bashku me një shteg të multipliersl.
 • Krijimi Lab- Në këtë vend, 10 rrotullime falas janë dhënë për lojtarët së bashku me rrotullat Rolling. Sa herë që lojtarët janë në gjendje për të formuar një combo fitues, pastaj simbolet kontribuojnë do të hiqen nga rrotullat dhe janë zëvendësuar me ato të reja.
 • Raptor Den- Në këtë vend, shpërndan egra dhe dhjetë rrotullime falas janë dhënë për lojtarët.

Wild Scatter Feature

Jurrasic World

Në këtë funksion, nëse 2 ose më shumë simbole shpërndaj shfaqet në rrotullim të ngjashme, atëherë ata marrin ndryshuar në malet e egra për raundet lojë bazë.

Mendime përfundimtare

Jurassic Botërore slot machine është një ndërmarrje e lavdërueshme nga Microgaming. Ajo ka karakteristikat unike bonus për lojtarët për të shijuar dhe kanë një kohë të fun duke luajtur ato.

Luaj Tani

Fituesit e fundit

 • fitues-noimg Simone B vetëm fitoi në Joker Pro £10000.00
 • fitues-noimg Russell L vetëm fitoi në Extra Cash!! £4912.00
 • fitues-noimg Rush C vetëm fitoi në magjistare mbeturina £2022.50
 • fitues-noimg Jones C vetëm fitoi në Riches ylber £ 1500,00
 • fitues-noimg P Williams vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £1470.70
 • fitues-noimg Franklin B vetëm fitoi në Ladies Nite £1350.00
 • fitues-noimg Bunko A vetëm fitoi në Panda Pow £1097.00
 • fitues-noimg Coat T vetëm fitoi në Legends përrallë: Hansel dhe Gretel £1020.00
 • fitues-noimg Marschall J vetëm fitoi në Gonzo Quest kr1009.00
 • fitues-noimg Pocklington L vetëm fitoi në Riches ylber £1001.00
 • fitues-noimg Pease G vetëm fitoi në Riches ylber £960.00
 • fitues-noimg Vallese M vetëm fitoi në Roulette live £924.00
 • fitues-noimg Clempson B vetëm fitoi në Riches ylber £900.00
 • fitues-noimg Vons A vetëm fitoi në Deck the Halls €852.00
 • fitues-noimg Lam C vetëm fitoi në përhap £800.00
 • fitues-noimg Kielbowicz C vetëm fitoi në Piggy Riches Touch™ €765.50
 • fitues-noimg Nash V vetëm fitoi në Lara Croft - Tomb Raider £752.00
 • fitues-noimg Angerer K vetëm fitoi në Wild Antics €664.00
 • fitues-noimg Ollerto S vetëm fitoi në Starburst prekje ™ £605.00
 • fitues-noimg Brown J vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Akhtar S vetëm fitoi në Riches ylber £600.00
 • fitues-noimg Phillips A vetëm fitoi në Hong Kong Tower £588.00
 • fitues-noimg Benfadoul B vetëm fitoi në Gorilla Go Wild £565.00
 • fitues-noimg Wayling M vetëm fitoi në Snowflakes £543.50
 • kingcashalot

  £243326.49

 • tunzamunni

  £98999.83

 • fruitfiesta

  £59635.05

 • treasurenile

  £40300.43

 • lotsaloot

  £12513.91

 • wowpot

  £9897.49

 • cashsplash

  £6766.00