Tiger's Eye | 100% Welcome Bonus | SlotJar Casino | Top Pay-Outs, online & Phone Bill Mobile Slots $/€/£200 FREE! Tiger's Eye | 100% Welcome Bonus | SlotJar Casino | Top Pay-Outs, online & Phone Bill Mobile Slots $/€/£200 FREE!

JOIN TODAY - Mobile Casino Online with your Phone £$€200 FREE DEPOSIT BONUS

100% Welcome bonus up to £$€200

Syri Tiger | 100% Welcome Bonus

Duke kërkuar për të reja në Mbretërinë e Bashkuar Slots me çastit Jackpot Çmimet?

Syri Tiger është një slots lojë e re në Mbretërinë e Bashkuar në Slot Jar me 5 lëkundet dhe 40 Paylines zhvilluar nga Microgaming. Ajo është e bazuar në një mjedis që jeton në xhungël kështu presin shumë kafshëve të egra ngjyra. Kjo slots lojë e re në Mbretërinë e Bashkuar është mbështetur nga një shumicë të gjerë të platformave celular duke përfshirë iPads, iPhones, Slots Android, Pllakat dhe të gjitha smartphones. Gërmoj nëpër libra thellë në xhungël indian, Gjej 5 Sytë Tiger dhe ju mund të fitojë një të menjëhershme £ 10,000 Jackpot!
Instant Jackpot Prizes
Ashtu si lojëra elektronike celular të tjera lojëra nga Microgaming, Syri Tiger është e bukur për të luajtur, ka shumëzuesit të shumta dhe rrotullime falas plus shpërblime të mëdha në Slot Jar. Kjo slots lojë e re në Mbretërinë e Bashkuar është e mbushur me pallonj humbje e ngjyrës, zhurmshëm tigrat, monkeys, fawns dhe madje edhe printime interesante Paw…Çdo simbol paguan - kjo është vetëm një çështje për të gjetur kombinimin e duhur!

Atraktiv Features Wild Tiger & Idhujt shpërndara Artë

Tipari kryesor i kësaj lojë të re lojëra elektronike në Mbretërinë e Bashkuar është Bonus rrotullime falas, ku çdo rrotullim të lirë fiton një koeficient shtesë. Në qoftë se ju përdorni egër simbol Syri Tiger mençuri, Monedha do të bie shi nga ju. Loja ka vetëm tre madhësive monedhë; 0.01p, 0.02p dhe 0.05p. veç, lojtarët janë të lejuar për të vendosur 1 në 5 Monedha per linjë. Nëse ju të luajnë të gjitha linjat në Syri Tiger, basti minimale është rritur në 0.4 kredite per tjerr ku maksimale është 10 kredite për lojë.
Loja ka simbole të shumta dhe karakteristika të cilat do të rritur fitimet tuaja. Simbolet gjithmonë do të paguajnë nga e majta në të djathtë, përveç simbolit shpërndaj tigër ari. Lojtaret mund të gëzojnë duke luajtur mode falas demo për argëtim.
Scattered Golden Idols
Ashtu si lojëra elektronike të tjera të lëvizshme në Slot Jar, Syri Tiger ka të rregullt J, 10, A, K dhe Q simbolet. megjithatë, Kjo slots UK lojë e re vjen me simbole të tjera të cilat paguajnë shumë mirë; pjell, Tiger Eye icon, tigër dhe Gold Tiger Idol.
Simboli i egër është ikona e Tiger Eye. Ajo zëvendëson të gjitha simbolet e tjera në lojë, përveç simbolet shpërndaj
Gold Tiger ikonë paraqet simbol shpërndaj. Në Mbretërinë e Bashkuar lojëra elektronike makinë të re, ky simbol paguan kudo në rrotullat. Me katër prej tyre, ju do të fitojë 200x bast tuaj

Syri Bonus Features Tiger vijnë në formë të rrotullime falas të cilat janë shkaktuar nga tre ose më shumë simbole shpërndaj. Këto simbole mund të shfaqen kudo në rrotullat. Kjo është ajo që ju do të merrni pas aktivizimit:
10 rrotullime lirë pas aktivizimit.
Me çdo fitore, rritet koeficienti nga njëri.
Në shëtitje 10, Pagesa tuaja do të shumëzohet me 10.

Sa shumë mund Players Presin për Pocket?

Syri Tiger është një i ri slots UK makinë në Slot Jar cila ka fitore emocionuese, por ato jo domosdoshmërisht të mëdha: Për shkak se mospërputhja është mjaft i ulët (96.26% RTP), dhe lojtarët mund të bëjë vetëm një bast maksimum prej £ 10 për të gjithë paylines, disa mund të mos gjeni aksionet mjaft e lartë. Që ka thënë, për një Slots paced fakti që promovon Luajtja me përgjegjësi ndërsa në dërgimin fitore solide të holla, Syri Tiger ticks të gjitha kutitë!
Promotes Responsible Gambling
Gjetja Speedy Metodat e Slot Jar Asnjë depozitë Demo Mode Slots dhe kazino FALAS

Luaj Tani

Latest Winners

 • winner-noimg Gissane S just won on Fruit Shop £2785.00
 • winner-noimg Lam C just won on Roulette live £2730.00
 • winner-noimg Oliveira M just won on DoublePlay SuperBet £2580.00
 • winner-noimg Hammad A just won on Pharaoh Bingo £1050.00
 • winner-noimg Hale S just won on Riches ylber £1000.00
 • winner-noimg BIRCHALL R just won on Riches ylber £1000.00
 • kingcashalot

  £349640.11

 • treasurenile

  £44456.97

 • tunzamunni

  £38365.41

 • cashsplash

  £25824.46

 • fruitfiesta

  £17955.12

 • wowpot

  £12408.63

 • lotsaloot

  £6768.77