Scratch Cards | Get deri në £ 200 Bonus pagesë 100%! | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, Online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS! Scratch Cards | Get deri në £ 200 Bonus pagesë 100%! | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, Online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS!

Join sot,350+ GAMES,
£ / $ / £ 200 Depozitave Bonus Match, REGJISTROHU TANI!
Bonus Full Politika
Lojtarë të rinj Vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus ose ndonjë fitimet e gjeneruara nga rrotullime falas, Kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 Ditë / rrotullime falas të vlefshme për 7 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit ose nga rrotullime falas: $/£ / € 20 ose 200 kr. Kushtet e plota të aplikojnë.

Scratch Cards | Get deri në £ 200 Bonus pagesë 100%!

Mobile Casino Games

Try Your Luck With Scratch Cards At Slot Jar –; Get deri në £ 200 Bonus pagesë 100%

SlotJar Casino

Online Casino Slots and ‘;Scratch Cards’; Shqyrtimi i veçantë për Slotjar.com

Emri i kësaj loje vetë ju tregon se si për të luajtur lojë të karta rimbushëse. Kjo lojë është e njohur edhe si e para dhe Win Card ose Scratch-Off Card. Në këtë lojë, lojtar merr një kartë dhe scratches larg sipërfaqe të ekspozuar kodin e fshehur sekret poshtë. Nëse ju merrni marrëveshjen e saktë të kodit të fshehtë, atëherë ju bëhet një fitues kartë rimbushëse. Këtu në Slot Jar edhe, ju mund të luajnë këtë lojë të mrekullueshme të kartave gërvishtëse si online dhe në celularin tuaj! por së pari, le të dini më shumë për këtë lojë.

Scratch Cards

Scratch And Win Real Money With Scratch Cards At Slot Jar –; Regjistrohu tani

Slot Jar Casino

kap 100% Welcome Bonus deri në £ 200 + gëzojnë 20 Rrotullime falas në fundjavë

 • Loja e kartë rimbushëse kanë fillimet e saj të parë të madh në vitin 1980, kur shtetet e ndryshme në Amerikë ka filluar përdorimin e tyre në llotaritë e tyre shtetërore. Sigurisht, tani karta rimbushëse janë përdorur në lotaritë në vende të botës, dhe tani ju gjithashtu mund të luajnë këtë në internet. Me fjalë të thjeshta, ju mund të them se karta rimbushëse janë pjesë e kartonit të cilat kanë sheshe të vogla të shtypura në to mbuluar me copa të vogla të veshjes argjendi. Sipas të gjitha shtresë kësaj argjendi, ju do të gjeni kombinimin që qëndron midis jush dhe çmimin e vërtetë të parave tuaj!
 • karta rimbushëse që janë të njohur me disa emra të tjerë janë përdorur për qëllime të mund të tjera se llotaritë kombëtare dhe në kazinove online. Ju mund të gjeni edhe shumë organizata bamirësie që të shtypura dhe shesin kartë rimbushëse për qëllimin e tyre për mbledhjen e fondeve. Shumë kompani private të dhuroj kartela mbushëse për të lira në revista dhe të tjerët për të tërhequr klientët në produktin e tyre.

 Scratch and Win Card

Oferta dhe shpërblimet që fiton You holla të vërtetë janë më të ëmbla Me Slot Casino Jar

Ju mund të keni dëgjuar për kartat rimbushëse në internet Nëse ju jeni një tifoz diehard i kësaj loje! Tani ju mund të luajnë kartë rimbushëse online në Slot Jar shumë! Ju mund të fitojë të gjitha çmimet e pabesueshme, pa të vërtetë do të dyqan tuaj lokale për të blerë një kartë rimbushëse. Vetëm rri në shtëpi dhe zeroja larg!

Scratch Off Card

Që ju mund të luajë këtë online tani, ajo është bërë me të vërtetë e lehtë për të luajtur kartat rimbushëse. Nuk ka nevojë për të marrë nga shtëpia. Të fitojë mijëra dollarë brenda sekonda se shumë nga komoditetin e shtëpisë tuaj!

Ne në Slot Casino Jar ju ofrojnë gamë të mirë të kartave gërvishtëse në internet në mënyrë që ju mund të luajë deri në zemrën e përmbajtjes. Të gjitha varieteteve të kësaj loje mund të gjenden këtu.

Playing në Slot Jar mund të jetë një përvojë unike. Të gjithë ju duhet të bëni është të regjistroheni me ne dhe të gëzojnë të varieteteve të ndryshme të lojës me letra scratch që kemi!

Play Scratch Cards Online at Slot Jar

Pajisjet që lehtësojnë lojë Luaj Në Slot Jar

Ju tani mund të gëzojnë lojë tuaj të preferuar dhe të luajë kartela mbushëse në telefonin tuaj ose tabletë. Ashtu si të gjitha lojrat e tjera në Slot Casino Jar, karta rimbushëse janë gjithashtu në përputhje me të gjitha pajisjet të tilla si Android, iPhone, dhe Blackberry iPad janë të pajtueshme!

Best Online Casino Slot Jar

Metodat e pagesës dhe tërheqjet për depozitat tuaja dhe fitoret

Të gjitha format e pagesës janë pranuar në Slot Jar. Lojtarët tanë mund të na paguajnë me karta debiti dhe krediti tyre, ose ata mund të depozitojë nëpërmjet BT fiks. Ajo të gjitha varet nga ju!

Na kontaktoni për ndonjë dyshim, Pyetjet ose çdo informacion

Keni ndonjë pyetje? dyshimet? Dëshironi më shumë informacion?

Mos u shqetësoni ekipin tone efikas mbështetjen e klientëve në Slot Casino Jar është këtu që të drejtojë dhe të ju ndihmojë!

Të gjithë ju duhet të bëni është të na kontaktoni, dhe ne do të përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja menjëherë!

Gamble Aware

Fituesit me fat

 • fitues-noimg Tufis C Won BIG kr66600.00
 • fitues-noimg Townsend C Won BIG £50250.00
 • fitues-noimg Skvarnavicius Won BIG £ 50.000,00
 • fitues-noimg Andersson Won BIG kr37262.50
 • fitues-noimg Rose S Won BIG £ 36.880,00
 • fitues-noimg Parker R Won BIG £ 20.450,00
 • fitues-noimg Ekman P Won BIG $20000.00
 • fitues-noimg Nolan R Won BIG € 18.900,00
 • fitues-noimg Scott N Won BIG £ 16.000,00
 • fitues-noimg Jordan N Won BIG £ 15.435,00
 • fitues-noimg Tharani N Won BIG £ 14.000,00
 • fitues-noimg Fransson P Won BIG kr13970.00
 • fitues-noimg Stoll L Won BIG £ 13.200,00
 • fitues-noimg Rastall K Won BIG £ 12.875,00
 • fitues-noimg Caulker S Won BIG £ 12.600,00
 • fitues-noimg Brivio V Won BIG £ 12.375,00
 • fitues-noimg Roche J Won BIG £ 12.285,00
 • fitues-noimg Stables G Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg gostyński K Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Stables G Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Cockram J Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg me Gandecha Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Martin R Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Martin R Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Martin E Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Williams C Won BIG £ 12.000,00
 • fitues-noimg Fearn M Won BIG £ 11.884,50
 • fitues-noimg Donkersloot J Won BIG € 11.850,00
 • fitues-noimg Way K Won BIG $11500.00
 • fitues-noimg vërtetë G Won BIG £ 10.450,00
 • fitues-noimg Ares H Won BIG £ 10.193,75
 • fitues-noimg Porteous D Won BIG £ 10.028,80
 • fitues-noimg Chan A Won BIG £ 9500,00
 • fitues-noimg Harrison C Won BIG £ 9165,00
 • fitues-noimg Jonsson F Won BIG kr9030.00
 • fitues-noimg N Islands Won BIG £ 8940,00
 • fitues-noimg Schiavone G Won BIG £ 8402,40
 • fitues-noimg Engstrom C Won BIG £ 8104,00
 • fitues-noimg Joshi P Won BIG £ 8100,00
 • fitues-noimg dhe Muena Won BIG kr8100.00
 • fitues-noimg Van den Broek J Won BIG € 7.680,00
 • fitues-noimg Wood G Won BIG £ 7500,00
 • fitues-noimg Hughes W Won BIG £ 7400,00
 • fitues-noimg Jones J Won BIG £7205.80
 • fitues-noimg Baylis J Won BIG £7200.00
 • fitues-noimg Maccoll D Won BIG £7150.00
 • fitues-noimg Stephens B Won BIG £7147.40
 • fitues-noimg Danielsson A Won BIG kr7000.00
 • fitues-noimg Sderstrm V Won BIG kr6850.00
 • fitues-noimg Neil J Won BIG £6840.00
 • fitues-noimg Razmgah J Won BIG kr6829.50
 • fitues-noimg Tudor C Won BIG £6685.00
 • fitues-noimg Ermit Won BIG £6615.00
 • fitues-noimg Owen-Thomas R Won BIG £6500.00
 • Kidargcslot

  £;534723.99

 • tunzamunni

  £;68309.00

 • treasurenile

  £;59682.46

 • lotsaloot

  £;13418.43

 • fruitfiesta

  £;6050.79

 • wowpot

  £;5644.43

 • cashsplash

  £;5089.02