Baccarat live | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, Online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS! Baccarat live | SlotJar Casino | Top Pay-opozitë, Online & Phone Bill Mobile Slots $ / € / £ 200 FALAS!

Join sot,350+ GAMES,
£ / $ / £ 200 Depozitave Bonus Match, REGJISTROHU TANI!
Bonus Full Politika
Lojtarë të rinj Vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus ose ndonjë fitimet e gjeneruara nga rrotullime falas, Kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 Ditë / rrotullime falas të vlefshme për 7 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit ose nga rrotullime falas: $/£ / € 20 ose 200 kr. Full Terms apply.

Baccarat live

Baccarat është një lojë shumë të veçantë në krahasim me të gjitha Të tjera lojra tryezë kazino si këtu nuk është me të vërtetë një lojë prej jush vs tregtari që do të thotë se ju nuk jeni në kundërshtim të cilën njëri-tjetrin dhe ju shpesh edhe do të jetë rooting për tregtari për të bërë duke fituar dorën në vend të veten. Çfarë e bën Baccarat në mënyrë të veçantë është se çdo lojë ju mund të bast në të dyja veten apo tregtari për të bërë dorën fituese ose ndryshe ju mund edhe të bast në lojë të rezultojë në një barazim.

Luaj Baccarat live në internet

Kjo përzierje në rritje të bast ju mund të punësojë është sigurisht një nga shumë arsyet pse lojtarët në të gjithë botën duan të lojës dhe në qoftë se ju keni ende për të përjetojnë gëzimet e Baccarat para dhe tani ju mund të në sajë të jetojnë Baccarat. për fat të keq, tokës kazinove bazë janë shpesh të shkurtër në hapësirë, të cilat zakonisht do të thotë tavolina Baccarat nevojë për të marrë një vend prapa për lojra si Poker, shkop polici, dhe Roulette por me një kazino online kjo nuk është një problem dhe kështu jetojnë Baccarat është e hapur për masat për të luajtur në të gjitha format e saj.

luajnë kazino jetojnë

Nëse jeni të ri për të Baccarat ne do të ju jap një i dobët e shpejtë se si të luajë si kjo është një lojë shumë e lehtë për të marr dhe edhe vlerë kohës tuaj për të bërë këtë. Baccarat është një lojë e pikës shënuar dhe personi me rezultatin më të lartë në fund të lojës është konsiderohet fitues. Vlera e një kartë është ajo se karta është me vlerë kështu 8 i klubeve do të jetë me vlerë 8 ndërsa 2 e diamante do të jetë me vlerë 2. Kartat fytyrë janë të gjitha me vlerë 0 dhe ace vlen vetëm 1 pikë. Mashtrim për Baccarat megjithatë është se kur ju të shtoni deri të gjitha pikat që ju të marrë vetëm shifra e fundit në këtë numër për të krijuar rezultatin përfundimtar kështu që nëse keni pasur një 7 dhe një 6 atëherë pikat tuaja do të jenë të 13 por rezultati përfundimtar do të jetë vetëm 3. Po kështu, nëse keni pasur një 3 dhe një 4 atëherë pikat tuaja përfundimtare totale dhe rezultati do të jetë i 7 cili do të jetë rezultati përfundimtar i 3.

Për të marrë Baccarat filluar si lojtar dhe tregtari janë trajtuar dy karta të përballet dhe totalet e tyre pikë janë shtuar së bashku. Në qoftë se në këtë fazë të lojës ose lojtar ka një rezultat përfundimtar të 8 ose 9 atëherë raundi do të vijë në një fund dhe personi me rezultatin më të lartë konsiderohet fitues. Nëse as arrin lojtar 8 ose 9 atëherë lojtari do të nxjerrë një kartë dhe në varësi të asaj që ata e tërhoqi dhe çfarë shënuar tregtari ka do të përcaktojë nëse apo jo tregtari do të marrë një tjetër kartë. Ju nuk duhet të shqetësohen për memorizimin këtë pse si ka gjithmonë një tabelë e vogël në tryezë që ju tregojnë kur tregtari duhet të nxjerrë dhe kur ai duhet të rrinë. Pasi ajo është e përcaktuar nëse të dyja palët ose vetëm lojtari është për të marrë një kartë të lojës vjen në një fund dhe rezultatet përfundimtare janë tallied me numrin më të madh të fituar jashtë.

luajnë kazino jetojnë

Jetojnë Baccarat është tamam si loja e Baccarat ju do të gjeni në një kazino të jetojnë me një tregtar duke luajtur jashtë kartat për ju dhe të ketë një bisedë të vogël si ju shkojnë së bashku me përjashtim këtu ju do të merrni bonus shtuar për të qenë në gjendje të bëjë atë nga komoditetin e shtëpisë tuaj dhe ndoshta edhe më mirë se që është në të vërtetë e di kur ju ngarkesës deri kazino tuaj të jetojnë ju e dini me siguri se do të ketë një tryezë të jetojnë Baccarat duke pritur për ju për të luajtur në!

Lucky Winners

 • fitues-noimg Townsend C Won BIG £125000.00
 • fitues-noimg Tufis C Won BIG kr66600.00
 • fitues-noimg Skvarnavicius K Won BIG £50000.00
 • fitues-noimg Andersson I Won BIG kr37262.50
 • fitues-noimg Rose S Won BIG £36880.00
 • fitues-noimg Parker R Won BIG £20450.00
 • fitues-noimg Ekman P Won BIG $20000.00
 • fitues-noimg Nolan R Won BIG €18900.00
 • fitues-noimg Scott N Won BIG £16000.00
 • fitues-noimg Jordan N Won BIG £15435.00
 • fitues-noimg Tharani N Won BIG £14000.00
 • fitues-noimg Fransson P Won BIG kr13970.00
 • fitues-noimg Stoll L Won BIG £13200.00
 • fitues-noimg Ahlstrom T Won BIG kr12930.00
 • fitues-noimg Rastall K Won BIG £12875.00
 • fitues-noimg Caulker S Won BIG £12600.00
 • fitues-noimg Brivio V Won BIG £12375.00
 • fitues-noimg Roche J Won BIG £12285.00
 • fitues-noimg Stables G Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Stables G Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Cockram J Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Gandecha S Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Martin R Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Gostynski K Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Martin R Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Martin E Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Williams C Won BIG £12000.00
 • fitues-noimg Fearn M Won BIG £11884.50
 • fitues-noimg Donkersloot J Won BIG €11850.00
 • fitues-noimg Owen-thomas R Won BIG £11500.00
 • fitues-noimg Way K Won BIG $11500.00
 • fitues-noimg Sanna G Won BIG £10450.00
 • fitues-noimg Ares H Won BIG £10193.75
 • fitues-noimg Porteous D Won BIG £10028.80
 • fitues-noimg Sahipov S Won BIG $9640.00
 • fitues-noimg Chan A Won BIG £9500.00
 • fitues-noimg Harrison C Won BIG £9165.00
 • fitues-noimg Jonsson F Won BIG kr9030.00
 • fitues-noimg Iles N Won BIG £8940.00
 • fitues-noimg Schiavone G Won BIG £8402.40
 • fitues-noimg Engstrom C Won BIG £8104.00
 • fitues-noimg Joshi P Won BIG £8100.00
 • fitues-noimg Muena Y Won BIG kr8100.00
 • fitues-noimg Van den broek J Won BIG €7680.00
 • fitues-noimg Hermaszuk A Won BIG £7570.00
 • fitues-noimg Wood G Won BIG £7500.00
 • fitues-noimg Hughes W Won BIG £7400.00
 • Kidargcslot

  £;528896.96

 • tunzamunni

  £;67148.17

 • treasurenile

  £;41558.70

 • lotsaloot

  £;9221.93

 • cashsplash

  £;5105.45

 • fruitfiesta

  £;4554.12

 • wowpot

  £;4483.60