Приклучи се денес - Коцка на мобилен телефон

100% Добредојдовте бонус до £ 200

Сем на плажа

Сем на плажа

Слот машина фанови во потрага за слободен Вегас слотови се во за лекување со оваа неверојатна слот игра која Никта (ELK) излезе со. Овој слот игра (Сем на плажа) е продолжение на популарната слот игра Електрични Сем и карактеристики на истите, централен лик, Сем тролот. Во овој слот игра, Сем, неговата сопруга Сандра и неговата ќерка Меги се во посета на чичко Тед Сем во Карибите. Овој бесплатен Вегас слот игра е визуелна третираат со смирувачки звуци на бранови во позадина да ви Телепорт веднаш до плажа. искушение доволно? Ајде да читате за да дознаете повеќе за играта.

За инвеститорот

Play Now

Никта (ELK) Студиото е со седиште во Стокхолм. Овој шведски-базирана компанија е основана во 2012 и постојано се прават своето место меѓу глобалната заедница игри со својата најнова технологија и добар квалитет на игри.

За играта

Овој бесплатен Вегас слотови игра (Сем на плажа) има 5 макари, 3 редови, и 243 paylines. Вие монета спектар започнува од минимум облог од 20p врти и се качува и до 100 да се вртат. Оваа игра има голем џекпот од 2, 27,520 пари. Постојат различни симболи на репортажите што го гледате. Сем, заедно со членовите на неговото семејство се симболи на висока вредност за играта со оглед на симболите на ниска вредност вклучуваат Жолто Море Ѕвезди, Златен Bells, Ракови портокалова и сина seahorses.

Free Vegas Slots

Постои една возбудлива карактеристика "Плажа Спомени Respin", кој стапува на сцена ако се сите членови на семејството на четири ленти во исто време. Ова спин бонус врти на сите членови на семејството во Леплива дивината и ќе добиете бесплатен спин.
Уште една забава опција во овој слободен Вегас слотови игра е "Електрични третира". Every family member has one of these treats and they are:
Sam – Get 3x Sam symbols and win a Sticky Wild
Maggie – 3x Maggie symbols can get rid of all your low-value symbols on the reel
Sandra- 3x Сандра симболи ќе може да се добие мултипликатор кој ја зголемува вашата обложување акциите на многу повеќе
чичко Тед- Мултипликатор од 3x 2x или ако добиете чичко Тед симболи на слободен врти.

Play Now

резиме

А рејтинг на 5 на овој брилијантен слободен Вегас слотови игра. Оваа игра има RTP на речиси 97% и почетници и експерти слично може да се игра оваа игра со многу леснотија. Играта може да се пушта и на вашиот компјутер, мобилни телефони, па дури и таблети. Така одат го провериш сега!

Играј сега

Најнови Победниците

 • победник-noimg Мелоун D само победи на во живо рулет £9000.00
 • победник-noimg P Вилијамс само победи на Активните Touch ™ £2814.00
 • победник-noimg Ellis W само победи на Gorilla Go Wild £2203.00
 • победник-noimg Grimshaw C само победи на Виножито богатство £ 2.000,00
 • победник-noimg Тери N само победи на Активните Touch ™ £ 1920,00
 • победник-noimg Price E само победи на Spring Break £1653.00
 • победник-noimg Расел L само победи на екстра Пари!! £ 1580,00
 • победник-noimg носи K само победи на Бисер штрајк £ 1550,00
 • победник-noimg Liogerpusis R само победи на Бисер штрајк £1320.00
 • победник-noimg Heppelthwaite J само победи на Слотови o злато £1230.00
 • победник-noimg Jackson J само победи на Gonzo's Quest Touch™ £1150.60
 • победник-noimg Dziegiel M само победи на Starmania £1123.00
 • kingcashalot

  £191007.09

 • tunzamunni

  £88535.79

 • treasurenile

  £42123.83

 • cashsplash

  £37714.40

 • fruitfiesta

  £17695.79

 • lotsaloot

  £12544.11

 • wowpot

  £11270.25